Idegen nyelvi verseny Nyírlugoson – hatodik alkalommal

Idegen nyelvi verseny Nyírlugoson – hatodik alkalommal

Angol és német nyelvi versenyen vettek részt a diákok 2018. április 17-én a nyírlugosi görögkatolikus iskolában. Május 4-én hirdették ki az eredményeket.

Nyíregyházi Egyházmegye2018. május 4. 11:55

Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a hír 104 napja íródott

A nyírlugosi Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskolában 2018. április 17-én 14 órai kezdettel a VI. Nyírlugosi idegen nyelvi versenyt bonyolították le az intézmény pedagógusai. A német és angol nyelvből összeállított megmérettetésre korcsoportonként jelentkeztek az 5., 6., 7., és a 8. évfolyam tanulói: hat iskolából összesen százhuszonnyolcan. A verseny eredményét 2018. május 4-én hirdették ki a szervezők, amely az alábbiak szerint alakult.

Német nyelvből:

5. évfolyam:

I. helyezett: Regéczy Bence Zoltán (Vállaj)
II. helyezett: Perpék Szabolcs         (Nyírbátor)
III. helyezett: Kovács Kíra Cintia     (Nyírgelse)
Különdíj: Nagy Lili (Nyírlugos)


6. évfolyam:
I. helyezett: Törgyéki-Kertész Erik  (Vállaj)
II. helyezett: Pataki Bernadett         (Vállaj)
III. helyezett: Zájer Szilvia              (Nyírgelse)
Különdíj: Kavalecz Kilián (Nyírlugos)

7. évfolyam:
Különdíj: Varga Zoltán (Nyírlugos)

8. évfolyam:
I. helyezett: Nagy Anna Viktória (Vállaj)
II. helyezett: Vadon Kristóf         (Nyírgelse)
III. helyezett: Popovics Ditta      (Nyírbátor)
Különdíj: Könnyű Gábor (Nyírlugos)

 

Angol nyelvből:

5. évfolyam:

I. helyezett: Simon Ábel        (Nyíracsád) 
II. helyezett:Lukács Mira       (Nyírbátor)
III. helyezett: Baracsi Kristóf (Nyírbátor)
Különdíj: Világos Timea (Nyírlugos)

6. évfolyam:
I. helyezett: Molnár Máté              (Nyírbátor)
II. helyezett: Pető Korinna Panna (Nyírbátor)
III. helyezett: Balaton Szonja        (Nyírbátor)
Különdíj: Viski Dániel (Nyírlugos)

7. évfolyam:
I. helyezett: Lámfalussy Zsófia (Nyírbátor)
II. helyezett: Kiss Boglárka       (Nyírbátor)
III. helyezett: Nagy Eszter        (Nyírbátor)
Különdíj: Hegedűs Nóra (Nyírlugos)

8. évfolyam:

I. helyezett: Horánszki Patrik (Nyírbátor)
II. helyezett: Bíró Csenge      (Nyírbátor)
III. helyezett: Lipécz Nelli       (Nyírbátor)
Különdíj: Oláh Szandra (Nyírlugos)

Nyíregyházi Egyházmegye

verseny, oktatás, Nyírlugos
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg




Hírek ebből a kategóriából

ÖN ITT VAN JELENLEG: HÍREK

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2018 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert