Biztonságban az utakon gyerekként is – KRESZ és kerékpáros verseny Nyírlugoson

Biztonságban az utakon gyerekként is – KRESZ és kerékpáros verseny Nyírlugoson

2018. október 17-én KRESZ és kerékpáros versenyt szerveztek a nyírlugosi Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskolában. A biztonságos közlekedésre nevelő vetélkedőre több szabolcsi településről is érkeztek gyermekek.

Forrás és fotó: Szent Péter és Pál-iskola2018. október 26. 10:24

A Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskola Nyírlugos Város Önkormányzatával és a Nyírbátori Rendőrkapitányság Területi Baleset-megelőzési Bizottságával karöltve KRESZ és kerékpáros versenyt rendezett Nyírábrány, Nyírbéltek, Nyírvasvári, Nyíracsád, Máriapócs és Nyírlugos általános iskoláinak alsó- és felső tagozatos tanulói számára. 
A rendezvényen a verseny mellett a rendőrség munkatársai tartottak tájékoztatást a biztonságos közlekedésről a gyerekeknek. A verseny egy elméleti és egy ügyességi részből állt, melyet nyolcfős csapatok teljesítettek.

Az eredmények a következőképp alakultak:

 

Az elméleti verseny győztesei:
Alsós lányok kategória:
I. helyezett: Rajtik Hanna (Nyírlugos)
II. helyezett: Adorján Krisztina (Nyírbéltek)
III. helyezett: Vajda Lilla (Nyíracsád)
Alsós fiú kategória:
I. helyezett: Rőth Miklós (Nyírlugos)
II. helyezett: Beri Tamás (Nyírbéltek)
III. helyezett: Prill Vajk (Nyírábrány)
Felsős lány kategória: 
I. helyezett: Piczil Fruzsina (Nyírlugos)
II. helyezett: Varga Natália (Nyírvasvári)
III. helyezett: Hupka Georgina (Nyírbéltek)
Felsős fiú kategória:
I. helyezett: Jónás Levente (Nyírlugos)
II. helyezett: Markos Róbert (Nyírvasvári)
III. helyezett: Fazekas Bálint (Nyíracsád)
 

Az ügyességi verseny győztesei:
Alsós lányok kategória:  
I. helyezett: Palincsár Jázmin (Nyírlugos)
II. helyezett: Sebők Elizabet Irma (Nyírbéltek)
III. helyezett: Filep Flóra (Máriapócs)
Alsós fiú kategória:  
I. helyezett: Girán Attila (Nyírlugos)
II. helyezett: Gyökös Dorián (Nyíracsád)
III. helyezett: Jónás Bertalan (Nyírvasvári)
Felsős lány kategória:  
I. helyezett: Oláh Zsanett (Nyírlugos)
II. helyezett: Kanalas Fanni (Nyírbéltek)
III. helyezett: Veres Mercedesz (Nyíracsád)
Felsős fiú kategória:  
I. helyezett: Csobolyó Ádám  (Nyírlugos)
II. helyezett: Serbán László Mózes (Nyírbéltek)
III. helyezett: Varga Norbert (Nyírvasvári)
Csapat kategória:
I. helyezett: Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskola, Nyírlugos
II. helyezett: Nyírbélteki Szent László Általános Iskola, Nyírbéltek
III. helyezett: Encsencs-Penészlek-Nyírvasvári Általános Iskola Nyírvasvári Tagintézménye, Nyírvasvári

Forrás és fotó: Szent Péter és Pál-iskola

Nyíregyházi Egyházmegye

oktatás, verseny
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg




Hírek ebből a kategóriából

ÖN ITT VAN JELENLEG: HÍREK

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2018 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert