A hittanverseny egyházmegyei döntőjének eredményei

A hittanverseny egyházmegyei döntőjének eredményei
2016. február 20-án tartottuk hittanversenyünk egyházmegyei döntőjét, ahol 69 csapatban több mint 200 gyermek mérhette össze tudását.
Nyíregyházi Egyházmegye2016. február 20. 19:17

Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a hír 1392 napja íródott

Országos Görögkatolikus hit- és erkölcstan verseny az irgalmasság évében

2. forduló – egyházmegyei döntő

Nyíregyházi Egyházmegye

2016. február 20-án tartottuk hittanversenyünk egyházmegyei döntőjét, ahol 69 csapatban több mint 200 gyermek mérhette össze tudását.

Az eredmények a követezőképp alakultak:

Egyházközségek versenyében:

5-6. osztály:

1. Szakoly: Halász Antal, Andrejkovics Mihály (Galajda Balázs)
2. Rozsály: Papp Kamilla, Maros Réka, Sztolyka Dominik (Kiss Andorné – Kiss Andor)
3. Vásárosnamény: Balázs Panna, Gál Lili Tícia, Székely Csenge (Demkó István)
4. Penészlek: Daku Petra, Kocsis Vanda Tímea (Csingi Zoltán)
5. Beregdaróc: Kelemen Balázs, Mágocs Gábor, Ecsedi Petra (Mosolygó Tamás)
6. Mátészalka: Oláh Fanni, Oláh László, Bíró Réka (Szabóné Cseppentő Ildikó)

7-8. osztály:

1. Rozsály: Ignácz Ivett, Ignácz Ádám, Huszti Timea (Kiss Andorné – Kiss Andor)
2. Újfehértó: Káplár Anna, Barkaszi Barbara, Nagy Zsanett (Tóth István)
3. Bököny: Papp Laura, Szabó Kamilla, Taskó Ábel (Szokira János)
4. Szakoly: Katona Dávid, Tóth Róbert, Szőllősi János (Galajda Balázs)
5. Záhony-Mándok: Danku Dorottya, Danku Márton (Sajben Zsolt)
6. Vásárosnamény: Demkó Boglárka, Lemmich Nikolett, Sebők Tifani (Demkó István)

Egyházi iskolások versenyében:

5-6. osztály:

1. Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Iskola – Nyíregyháza: Kepics Borbála, Lóczi Lotti, Bodnár Levente (Bodnár Attila)
2. Nyíregyháza-Kertváros: Tódik Emília, Sarkadi Sándor (Obbágy László)
3. Szabolcsveresmart: Bereczki Máté, Máté Gergely, Hudák Gábor (Máté Csaba)
4. Szent György Görögkatolikus Általános Iskola – Kisvárda: Balázs Boglárka, Bíró Noémi, Juszku Dorina (Grunda Jánosné)
5. Mátészalka: Szabó Zsófia, Pajti Kristóf (Szabóné Cseppentő Ildikó)
6. Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Általános Iskola – Mátészalka: Fáber Viktória, Kicsák Eszter, Veres Gergő (Kovács Erzsébet)

7-8. osztály:

1. Nyíregyháza-Jósaváros: Sütő Virág, Lipcsák Ágnes, Hadi Gergő (Lipcsák Tamás)
2. Kálvin János Református Ált. Isk. – Mátészalka: Drabik Zsófia, Szűcs Vivien, Török Molli (Szabóné Cseppentő Ildikó)
3. Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Iskola – Nyíregyháza: Nemes Fanni, Szilágyi Dorottya, Bődi Botond (Bodnár Attila)
4. Szent Imre Katolikus Gimnázium – Nyíregyháza: Tilistyák Adél, Szegedi Péter, Szűcs Ádám (Sütőné Görgényi Monika)
5. Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Általános Iskola – Mátészalka: Balsai Dorottya, Görög Levente Csaba, Nyíri Zsolt (Kovács Erzsébet)
6. Nyíregyháza-Kertváros: Nagy Ráhel Lili, Seszták Bence, Tuska Bence (Obbágy László)

Gratulálunk a többi döntőbe jutott csapatnak is:

Egyházközségek versenyében:

5-6. osztály:

  • Csenger: Gere Eszter, Varga Melinda (Ignácz András)
  • Kállósemjén: Gulyás Patrik, Papp Gréta, Sándor Viktória (Orosz István)
  • Kántorjánosi: Kosztyu Ákos, Becsei Nikolett, Hakucsák Zsanett (Kerezsi János)
  • Nyíregyháza-Kertváros: Fekete Vanda, Kiss Dominika, Marcsek Róbert (Obbágy Lászlóné)
  • Nyíregyháza-Örökösföld: Pincsák Vanda, Pincsák Regina, Orosz Kristóf (Kocsik Krisztina)
  • Nyírlövő: Ács Zsófia, Kerepesi Vivien, Tóth Mónika (Nagy Tibor)
  • Nyírtelek: Sztropkoczki Dóra, Maxa Georgina (Kádár Erzsébet)
  • Nyírvasvári: Varga Natália, Nagy Vivien, Sebők Amina (Egri Tibor)
  • Rozsály: Medvés Márk, Papp Gergő, Pótor Péter (Kiss Andor)
  • Szakoly: Biri Zsófia, Katona Balázs, Szabó Marcell (Galajda Balázs)
  • Timár: Balogh Petra, Seres Erika (Szűcs Béla)
  • Tiszavasvári: Bódor Balnka, Laczkó Ármin, Tasi Tamás (Tasi Tamás)
  • Tiszavasvári: Csutora Dóra, Katona Panna, Kerékjártó Panna (Tasi Tamás)
  • Záhony-Mándok: Aros Gréta, Balabás Mercédesz, Koleszár Hanna (Sajben Zsolt)

7-8. osztály:

  • Buj: Tropa Barbara, Harkály Máté, Szabó Dominik (Papp Éva Gabriella)
  • Gávavencsellő: Jászai Vanda, Koleszár Dóra, Hullár Attila (Iski István)
  • Kántorjánosi: Benkő Martin, Veres Szabina, Kosztyu Laura (Kerezsi János)
  • Mátészalka: Zatik Péter, Balogh Róbert, Gál Péter (Szabóné Cseppentő Ildikó)
  • Nyírbátor: Takács Zsanett, Orgován Eszmeralda, Mák Szabolcs (Erdélyhegyiné Dévai Renáta)
  • Nyíregyháza-Belváros: Tóth Csenge, Tsorbotzoglou Eleni, Molnár Jázmin (Császár Csilla)
  • Nyíregyháza-Kertváros: Chrenkó Martin, Dankó Anna, Kosztyu Ákos (Obbágy Lászlóné)
  • Nyírlövő: Kovács Ádám, Molnár Dóra, Drótár Krisztián (Nagy Tibor)
  • Nyírvasvári: Bojti Dominika, Sőre Patrik, Balogh Márk (Egri Tibor)
  • Rozsály: Simon Bianka, Nyisztor Diána, Sztolyka Levente (Kiss Andor)
  • Szakoly: Kerecsen Győző, Oláh Csaba, Zsadányi Mihály (Galajda Balázs)
  • Levelek: Kurucz Noémi, Lengyel Zsolt, Katona Tamás (Seres Péterné)

Egyházi iskolások versenyében:

5-6. osztály:

  • Báthory István Római Katolikus Ált. Iskola – Nyírbátor: Csák Viktória Lilla; Konyhás Fruzsina Dóra; Sisistyán Petra (Mosolygó Marcell)
  • Encsencs: Kiss Tamara, Madarász Vanda, Fedeli Kendra (Mosolygó Marcell)
  • Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Általános Iskola – Újfehértó: Molnár Miklós, Nagy Bence, Tóth Dorina (Sivadó László)
  • Kálvin János Református Ált. Isk. – Mátészalka: Szalacsi Eszter, Tengyel Rita, Lengyel Zalán (Szabóné Cseppentő Ildikó)
  • Nyírbátori Református Általános Iskola – Nyírbátor: Laskovics Dóra, Nyíri Ágota, Harcsa Dorina (Erdélyhegyiné Dévai Renáta)
  • Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium – Nyíregyháza: Molnár Eszter, Barcsik Barnabás, Bálint Lili (Prekup Erzsébet)
  • Szent Imre Katolikus Gimnázium – Nyíregyháza: Illés Dorina, Stock Balázs, Szűcs Panna (Sütőné Görgényi Monika)
  • Szent László Katolikus Általános Iskola – Kisvárda: Jenei Miklós, Kovács Bianka, Monostory Zselyke (Tóthné Czomba Ildikó)
  • Thuróczy Zoltán Evangélikus Általános Iskola – Nyíregyháza: Orha Evelin, Szakács Nikolett, Kiss-Cselenyák Mihály (Szender Adrienn)

7-8. osztály:

  • Báthory István Római Katolikus Ált. Iskola – Nyírbátor: Fedor Otilia, Kósa Fruzsina, Vágó Anita (Mosolygó Marcell)
  • Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Általános Iskola – Újfehértó: Bodnár Júlia, Munkácsi István, Székely Kamilla (Sivadó László)
  • Mátészalka: Fazekas Márton, Földvári András, Papp Sára (Kovács Erzsébet)
  • Nyírbátor: Serbán Zsanett, Szász Klaudia, Görög Réka (Erdélyhegyiné Dévai Renáta)
  • Nyírbátori Református Általános Iskola – Nyírbátor: Kerekes Miklós, Madai Jázmin, Laskovics Anett (Erdélyhegyiné Dévai Renáta)
  • Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium – Nyíregyháza: Gólya Endre Erik, Áncsán Klaudia, Konyhás Boglárka Napsugár (Prekup Erzsébet)
  • Református Ált. Iskola - Kisvárda: Marina Sarolta, Hozdik Evelin, Deák Eszter (Pindzsu István)
  • Szent György Görögkatolikus Általános Iskola - Kisvárda: Illés Ádám, Bokor Péter, Molnár Zsófia (Pindzsu István)
  • Szent László Katolikus Általános Iskola – Kisvárda: Novák Panna, Vegera Ketrin, Varga András (Tóthné Czomba Ildikó)
  • Thuróczy Zoltán Evangélikus Általános Iskola – Nyíregyháza: Fodor Gertrúd, Fodor Gitta, Szakács Zsolt (Szender Adrienn)

Gratulálunk minden lelkes diáknak és felkészítőiknek!

A dobogós helyezetteket várjuk a március 5-i országos döntőre, Máriapócsra!

Nyíregyházi Egyházmegye

hittanverseny, döntő




Hírek ebből a kategóriából

ÖN ITT VAN JELENLEG: HÍREK

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2019 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert