„Minden forrásom belőled fakad…” (Zsolt 87,7) – Görögkatolikus hit- és erkölcstanverseny a NEK jegyében: kerületi forduló

„Minden forrásom belőled fakad…” (Zsolt 87,7) – Görögkatolikus hit- és erkölcstanverseny a NEK jegyében: kerületi forduló

2020. február 8-án egyházmegyénk kilenc esperesi kerületében, kilenc helyszínen zajlott az országos hittanverseny első fordulója, amelyre több száz lelkes hittanos érkezett. Lássuk az eredményeket!

Forrás és fotó: Nyíregyházi Egyházmegyei Hitoktatási Iroda2020. február 13. 11:10

Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a hír 249 napja íródott

A Nyíregyházi Egyházmegyében a következő csapatok jutottak tovább a március 6-i egyházmegyei döntőbe:

Újfehértói Esperesi Kerület

5-6. osztály:

1. Újfehértó: Tiszalezki György, Hartman Kincső, Kóczan Zoé Felkészítő: Iski Péter

2. Újfehértó: Barabás Jázmin, Varga Dóra Felkészítő: Iski Péter

7-8. osztály:

1. Bököny: Kurucz Gréta, Buczi Mihály, Buczi Dániel Felkészítő: Szokira Jánosné

2. Tiszaeszlár: Hajdú Réka, Szakolczai Emma, Szűcs Réka Felkészítő: Bacsó János

Nyírbátori Esperesi Kerület

5-6. osztály:

1. Nyírvasvári: Rostás Dorina, Bakos Petra, Jónás Szimonetta Felkészítő: Majoros Mária

7-8. osztály:

1. Penészlek: Daku Zsófia, Papp Viktória Felkészítő: Aranyics Arnold

2. Nyírvasvári: Markos Csenge, Vécsi Alexa Felkészítő: Majoros Mária

Tiszai Esperesi Kerület

5-6. osztály:

1. Buj: Durányik Dóra, Orosz Dominik, Orosz Márkó Felkészítő: Iski István

7-8. osztály:

2. Buj-Kótaj: Tropa Bianka, Hollik János, Bakosi Csaba Felkészítő: Iski István, Horváth Tamás

Máriapócsi Esperesi Kerület

5-6. osztály:

1. Nagykálló: Csicsák Réka, Szabó Imola Szabina, Trella Eszter Felkészítő: Lipcsák Tamás

2. Kállósemjén: Gurzó Zsófia, Tasnádi Valéria, Fábián Tamás Felkészítő: Orosz István Árpád

7-8. osztály:

1. Kisléta: Szűcs Anasztázia, Szűcs Tibor, Rohály Vivien Stella Felkészítő: Pásztor Gergely

2. Kállósemjén: Fodor Hanna, Papp Dóra, Zelenyák Bence Felkészítő: Orosz István Árpád

Nyíregyházi Esperesi Kerület

5-6. osztály:

1. Nyíregyháza-Jósaváros: Harsányi Vivien, Erdei Jázmin, Erdei Bíborka Felkészítő: Gajdos Attila

2. Nyírpazony: Dubay Laura, Deák Eszter, Jánócsik Petra Felkészítő: Grunda Jánosné

7-8. osztály:

1. Nyíregyháza-Kertváros: Olasz Janka, Szabó Eszter Felkészítő: Dr. Obbágy László

2. Nyírpazony: Dubay László, Neinrauch Károly, Molnár Kristóf Felkészítő: Grunda Jánosné

    Nyíregyháza-Kertváros: Dancs Gergő, Kós Gábor Felkészítő: Dr. Obbágy László

Kisvárdai Esperesi Kerület

5-6. osztály:

1. Záhony: Cserpák Jázmin, Petró Hanna, Sajben Zsolt Sándor Felkészítő: Sajben Zsolt

2. Kisvárda: Monostory Lelle, Szakács Amarilla Sára, Maczinkó Gergő Máté Felkészítő: Demkó István

7-8. osztály:

1. Mándok: Kelemen Kitti, Radvánszki Márton Felkészítő: Szirmai Máté

2. Gyüre (Aranyosapáti): Demeter Barbara, Hajtó Aliz, Baráth Zsuzsanna Felkészítő: Danku Mónika

Karászi Esperesi Kerület

5-6. osztály:

1. Levelek: Várszegi Dézi, Dávida Panna, Héjjas Levente Felkészítő: Seres Péter

2. Levelek: Fekete Edina, Lengyel Sára, Zsíros Dóra Felkészítő: Fodorné Ligetfalvi Tünde

7-8. osztály:

1. Levelek: Bakos Jázmin Alíz, Kurucz Dorottya, Varga Mirjam Felkészítő: Fodorné Ligetfalvi Tünde

2. Nyírkarász: Karakó Mónika, Fráter Zsanett, Lucskai Alíz Felkészítő: Pásztor István

Csengeri Esperesi Kerület

5-6. osztály:

1. Porcsalma: Török Lili, Vékony Henrietta, Geszterédi Anna Felkészítő: Szemán András, Tóth Péter

2. Csegöld: Kalucza Ágnes, Rakás Dalma, Varga Csaba Felkészítő: Gajdos László

7-8. osztály:

1. Fehérgyarmat: Riczu Zsófia, Riczu Márk és Homoki Máté Felkészítő: Magyar Márton

2. Kölcse: Homoki Rebeka, Pák Liliána, Hadadi Bianka Felkészítő: Orosz Gábor 

Nyíri Esperesi Kerület

5-6. osztály:

1. Hodász: Kanyó Izabella, Gulyás Eszter Felkészítő: Kanyó Árpád

2. Mátészalka: Bársony Zsombor, Bársony Kornél, Szatlóczky Petra Felkészítő: Kovács Erzsébet

7-8. osztály:

1. Nyírkáta-Nyírmeggyes: Sárai Viktória, Batizi Boglárka, Pócsi Csongor Felkészítő: Magyar László

2. Ópályi: Petrohai Zoltán, Radvánszki Tamás Felkészítő: Gelsei Gábor

Gratulálunk minden versenyzőnek és felkészítőiknek!

A programsorozat a Görögkatolikus Metropólia NTP-TMV-19-0046 számú pályázatának támogatásával valósul meg.

Forrás és fotó: Nyíregyházi Egyházmegyei Hitoktatási Iroda

Nyíregyházi Egyházmegye

hittanverseny, hitoktatás, iec2020
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg




Hírek ebből a kategóriából

ÖN ITT VAN JELENLEG: HÍREK

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2020 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert