III. Böjti futás – eredmények

III. Böjti futás – eredmények
Szeretettel adjuk közre az összes kategória első tíz helyezettjeinek névsorát. Gratulálunk nekik és a többi beérkező futónak is!
Nyíregyházi Egyházmegye2016. március 20. 08:34

Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a hír 1218 napja íródott

Szeretettel adjuk közre az összes kategória első tíz helyezettjeinek névsorát. Gratulálunk nekik és a többi beérkező futónak is!

Pulya 1 kategória (8 éves korig)

Lányok:
1. Kósa Kinga
2. Tótszegi Natália
3. Farkas Szilvia
4. Moravszki Borbála
5. Horváth Hanna
6. Papp Nadin
7. Riczu Regina
8. Nagy Johanna
9. Hepp Vanda
10. Nagy Ilona

Fiúk:
1. Szemán Gergő
2. Kenéz Kristóf
3. Szabó Boldizsár
4. Balázs Botond
5. Vinnai Levente
6. Gliga Zsombor
7. Gencsi Milán
8. Miskolczi Péter
9. Klepács Kornél
10. Balogh Brúnó

Pulya 2 (9-10 évesek)

Lányok:
1. Rehócsin Flóra
2. Erdei Janka Nikola
3. Gulyás Luca
4. Barabás Vivienn
5. Szántó Emese
6. Vadász Nóra
7. Kóka Mária
8-9. Kiss Virág és Beregszászi Lujza
10. Schnied Éva

Fiúk:
1. Pécsi Levente
2. Tóth Nándor
3. Kaczvinszki Dominik
4. Úrr Dániel
5. Balogh István
6. Rácz Noel
7. Sánta Szabolcs Roland
8. Lippai Milán
9. Balogh Kálmán Bertalan
10. Kovács Bálint

Kölyök 1 (11-12 évesek)

Lányok:
1. Balogh Antónia
2. Nagy Panna
3. Kántor Letícia
4. Nagy Andrea
5. Fazekas Fanni
6. Kret Mária
7. Tardikendra Laura
8. Moravszki Lenke
9. Barabás Dorina
10. Slezsák Bianka

Fiúk:
1. Susla Vince
2. Nagy Jakab
3. Rácz Kevin
4. Mangel Milán
5. Szabó Norbert
6. Gyúró Dávid
7. Hegedűs Márk
8. Illés Gergő
9. Kriston Csaba
10. Halász Zoltán

Kölyök 2 (13-14 évesek)

Lányok:
1. Székely Kamilla
2. Orosz Petra
3. Kovács Orsolya
4. Lengyel Krisztina
5. Tótszegi Rebeka
6. Papp Beáta
7. Bodnár Júlia
8. Hutka Dorottya
9. Ráczkövi Nóra
10. Kálvin Emese

Fiúk:
1. Rákos Sándor
2. Szabó Krisztián
3. Rost Richárd
4. Bogár István
5. Nagy Domonkos
6. Zsadányi Kristóf
7. Szabó Benedek
8. Bődi Botond
9. Bari János
10. Cserkuti László

Kamasz (15-18 évesek)

Lányok:
1. Szakállas Dorina
2. Szaplonczay Makrina
3. Hankó Dzsenifer
4. Vígh Erika
5. Kozma Kaludia
6. Tőzsér Henrietta
7. Csercsa Éva
8. Czeglédi Hanna
9. Tóth Zsuzsanna
10. Nagy Réka Emese

Fiúk:
1. Ómajtényi Bendegúz
2. Tóth Ábel
3. Lácza Roland
4. Máté Richárd
5. Kurpé Attila
6. Tóth Róbert
7. Prekupp Gergely
8. Orosz Tamás
9. Papp Dezső
10. Szabó István

Felnőtt (18-50 évesek)

Nők:
1. Gergely Kitti
2. Czifra Gyöngyi
3. Papp Eszter
4. Deák Gréta
5. Nagy-Katona Nikoletta
6. Domokos Bettina
7. Bene Dóra
8. Kerzsi Mihályné
9. Tálas Anikó
10. Gulyásné Edit

Férfiak:
1. Nagy Ákos
2. Madár Gábor
3. Moravszki Gábor
4. Várhegyi Tamás
5. Fedor György
6. Pataki Imre Tamás
7. Zsalutkó László
8. Szabó Tamás
9. Balogh István
10. Papp Tibor

Bölcs (50 felettiek)

Nők:
1. Havacsné Tiszai Aranka
2. Takácsné Benkő Erzsébet
3. Csernyus Enikő
4. Ruscsákné Angéla
5. Bodnár Ottóné
6. Pécseli Györgyné
7. Polyák Péterné
8. Szerencsi Attiláné
9. Csűrös Józsefné
10. Balázsné Rézműves Ildikó

Férfiak:
1. Bihari Mihály
2. Pósán Zsolt
3. Drén Gábor
4. Szilágyi Sándor György
5. Kocsis Fülöp
6. Horváth Illés Richárd

Profik (korosztálytól független 5 km táv teljesítése)

Nők:
1. Sztányi ildikó
2. Pécsi Barbara
3. Kerepesi Éva
4. Susla Mariann
5. Kovácsné Balla Katalin

Férfiak:
1. Barta Imre
2. Susla Vince
3. Tóth Elek
4. Nagy Jakab
5. Kovács Lajos
6. Sümegi Péter
7. Tótszegi István
8. Polyák Károly

Nyíregyházi Egyházmegye
Fotó: Foto-Trio

Nyíregyházi Egyházmegye

futás
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg




Hírek ebből a kategóriából

ÖN ITT VAN JELENLEG: HÍREK

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2019 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert