Competition

Úton vagyunk – Országos görögkatolikus hit- és erkölcstan verseny 2022: kerületi forduló

Március 5-én egyházmegyénk esperesi kerületeiben rendeztük meg az országos görögkatolikus hit- és erkölcstan verseny első, kerületi fordulóját, ahol több száz hittanos versengett lelkesen a továbbjutásért. Mindkét kategória első és második helyezettje jut tovább kerületenként a március 19-i egyházmegyei döntőbe.

Forrás és fotó: Nyíregyházi Egyházmegye Hitoktatási Irodája2022. március 9.

Lássuk a dobogós helyezetteket!

Csengeri Esperesi Kerület:

5-6. osztály:

1. Csegöld: Varga Jázmin, Kovács Márk, Kiss Csenge; Felkészítő: Ft. Gajdos László

2. Rozsály: Molnár Eszter, Sztolyka Emese, Pajzu-Simon Zsombor; Felkészítő: Ft. ifj. Obbágy László

3. Csengerújfalu: Tóth Tímea, Bélteki Gabriella, Nonó István; Felkészítő: Ft. Bakancsos Sándor

7-8. osztály:

1. Csegöld: Kalucza Ágnes, Kalucza János, Varga Csaba Erik; Felkészítő: Ft. Gajdos László

Karászi Esperesi Kerület:

5-6. osztály:

1. Levelek: Kardos Zsófi, Dávida Kende, Várszegi Dina; Felkészítő: Ft. Seres Péter

2. Baktalórántháza: Csík Alexandra, Fazekas Sára, Orosz Zelma; Felkészítő: Ft. Orosz Zoltán

3. Levelek: Nagy Levente, Páll Fanni, Kirilla Benedek; Felkészítő: Ft. Seres Péter parókus

7-8. osztály:

1. Levelek: Dávida Panna, Héjjas Levente, Regán Patrik; Felkészítő: Ft. Seres Péter

2. Levelek: Fodor Áron, Lengyel Sára, Zsíros Dóra; Felkészítő: Ft. Seres Péter

3. Beregdaróc: Pihor Patrik, Kósa Péter; Felkészítő: Ft. Orosz István Mokiosz

Kisvárdai Esperesi Kerület:

5-6. osztály:

1. Kisvárda: Erdélyi Nikoletta, Erdélyi Levente, Varga Mariann; Felkészítő: Tóthné Czomba Ildikó

1. Záhony: Gombos Zsombor, Margitics Péter; Felkészítő: Ft. Sajben Zsolt

2. Anarcs: Szabó Luca, Berta Lara; Felkészítő: Ft. Kovács Róbert

3. Kisvárda: Pál Patrik, Tintér Sándor; Felkészítő: Tóthné Czomba Ildikó

7-8. osztály:

1. Záhony: Csarpák Jázmin, Petró Hanna, Sajben Zsolt Sándor; Felkészítő: Ft. Sajben Zsolt

2. Kisvárda: Maczinkó Gergő Máté, Bencs Bence Béla, Kapin Regő; Felkészítő: Tóthné Czomba Ildikó

3. Nyírlövő: Orosz Boglárka, Lengyel Boglárka, Lengyel Patrik; Felkészítő: Ft. Nagy Tibor

Máriapócsi Esperesi Kerület:

5-6. osztály:

1. Szakoly: Barnucz Luca, Takács Luca, Vaszil Fruzsina; Felkészítő: Ft. Galajda Balázs

2. Kállósemjén: Tóth Bence, Kormos Lara; Felkészítő: Ft. Orosz István

3. Kállósemjén: Tasnádi Valéria, Fábián Tamás; Felkészítő: Ft. Orosz István

7-8. osztály:

1. Szakoly: Laza István, Nagy Balázs; Felkészítő: Ft. Galajda Balázs

2. Balkány: Nagy Szabina, Szilágyi Eszter, Taskó Melissza; Felkészítő: Ft. Szabó Csaba Péter

3. Kállósemjén: Bukta Réka, Páll Zsófia, Kovács Ketrin; Felkészítő: Ft. Orosz István

Nyíri Esperesi Kerület:

5-6. osztály:

1. Mátészalka: Láposi Tímea, Maskó Amadea Vivien, Gere Amira; Felkészítő: Kovács Erzsébet

2. Kántorjánosi: Kovács Anikó, Paróczai Zsófia; Felkészítő: Ft. Kerezsi János

3. Mátészalka: Lieb Petra, Oláh Mira Zsüliett, Vékony Fanni; Felkészítő: Kovács Erzsébet

7-8. osztály:

1. Hodász: Kanyó Izabella, Gulyás Eszter, Kanyó Zsófia; Felkészítő: Ft. Kanyó Árpád

2. Mátészalka: Láposi Péter, Szender Boglárka, Lieb Noel; Felkészítő: Kovács Erzsébet

3. Mátészalka: Herdon Máté, Bársony Zsombor, Drabik Nóra; Felkészítő: Kovács Erzsébet

Nyírbátori Esperesi Kerület:

5-6.osztály:

1. Nyírbéltek: Sebők Sándor, Daku Tímea, Horváth Hanna Elizabeth; Felkészítő: Ft. Aranyics Arnold

2. Nyírvasvári: Rézműves Johanna, Jónás Szabolcs, Csollák Nándor Máté; Felkészítő: Majoros Mária

3. Nyírvasvári: Karakas Boglárka, Komáromi Kamilla, Varga Miklós; Felkészítő: Ft. Egri Tibor

7-8.osztály

1. Nyírvasvári: Bakos Petra, Jónás Szimonetta, Rostás Dorina Csilla; Felkészítő: Majoros Mária

2. Nyírbogát: Balogh Petra, Szőke Anna; Felkészítő: Ft. Terdik Mihály

Nyíregyházi Esperesi Kerület:

5-6. osztály:

1. Nyíregyháza-Kertváros: Szakó Ádám, Bunya Botond; Felkészítő: Markos Adrienn Kitti

2. Nyírszőlős: Tócsik Zsófia, Moravszki Berta; Felkészítő: Dr. Véghseőné Papp Zsuzsanna

3. Nyíregyháza-Kertváros: Szabó Zsombor, Simicsku Zsombor; Felkészítő: Markos Adrienn Kitti

7-8. osztály:

1. Nyíregyháza-Belváros: Kepics Veronika, Páll Csaba, Pál Adél; Felkészítő: Prekup Erzsébet

2. Nyírpazony: Dubay László, Dubay Luca Laura, Deák Eszter; Felkészítő: Grunda Jánosné

3. Nyíregyháza-Belváros: Sperlágh Petra, Csernyik Balázs József, Petromán Szilvia; Felkészítő: Prekup Erzsébet

Újfehértói Esperesi Kerület:

5-6. osztály:

1. Bököny: Buczi Zsófia, Dudás Benedek, Virágos Zalán; Felkészítő: Ft. Szokira János

2. Kálmánháza: Kiss Dávid, Kiss Tamás, Szécsi Bence; Felkészítő: Ft. Polgári László

3. Tiszaeszlár: Soós Lili, Volenszki József Felkészítő: Ft. Bacsó János

7-8. osztály:

1. Kálmánháza: Kovács-Balogh Lili, Mester József, Skarbik Dzsenifer; Felkészítő: Ft. Polgári László


Gratulálunk minden résztvevő csapatnak:

Anarcs: Farkas Sándor, Roskó Boglárka; Felkészítő: Ft. Kovács Róbert

Balkány: Belme Ibolya Bianka, Kovács Martin; Felkészítő: Ft. Szabó Csaba Péter

Balkány: Keczán Miklós, Belme Tibor, Samu László; Felkészítő: Ft. Szabó Csaba Péter

Balkány: Samu András, Samu Dániel; Felkészítő: Ft. Szabó Csaba Péter

Csenger: Bakk Máté, Biri Orsolya; Felkészítő: Ft. Ivancsó Sándor

Demecser: Jónás Veronika, Fabu Leila, Jeleni Kitti; Felkészítő: Ft. Szabó Gábor

Demecser: Kocsis Diána, Laczik Árpád, Somogyi Dominik; Felkészítő: Ft. Szabó Gábor

Fehérgyarmat: Kovács Dávid, Kovács Inez; Felkészítő: Ft. Magyar Márton

Kállósemjén: Páll Petra Boglárka, Bukta Bianka; Felkészítő: Ft. Orosz István

Kántorjánosi: Jóni Andrea, Hanyu Fruzsina, Paróczai Dóra; Felkészítő: Ft. Kerezsi János

Mátészalka: Pataki-Nagy Kinga, Bársony Kornél, Toronicza Diána; Felkészítő: Kovács Erzsébet

Nyírcsászári: Csordás Sándor Miklós; Felkészítő: Ft. Zolcsák István

Nyíregyháza-Belváros: Csobán Gábor, Pallagi Ákos; Felkészítő: Lovas Liliána

Nyíregyháza-Belváros: Kardos Botond, Nagy Johanna, Nagy Réka; Felkészítő: Kocsik Krisztina

Nyíregyháza-Belváros: Major-Cicás Vénusz Emma, Molnár Bianka, Ilosvai Tímea; Felkészítő: Lovas Liliána

Nyíregyháza-Borbánya: Pásztor András, Sajtos Zalán, Tisza Vivien; Felkészítő: Kalacsi Marianna

Nyíregyháza-Jósaváros: Erdei Bíborka, Harsányi Vivien, Erdei Jázmin; Felkészítő: Ft. Gajdos Attila

Nyíregyháza-Jósaváros: Kozma Viktória, Pocsai Jázmin; Felkészítő: Ft. Ősz Tibor

Nyíregyháza-Jósaváros: Tóth Gerda, Bacskai Linett, Hreskó Hánne; Felkészítő: Ft. Ősz Tibor

Nyírmeggyes: Czunás Miklós, Czunás Tibor; Felkészítő: Ft. Magyar László

Nyírmeggyes: Láng Dorina Hanna, Czunás Lívia, Fekete Anita; Felkészítő: Ft. Magyar László

Nyírpazony: Botos Emma, Ladik Hanna, Révész Eszter; Felkészítő: Grunda Jánosné

Nyírszőlős: Villás Levente, Tócsik Krisztina; Felkészítő: Dr. Véghseőné Papp Zsuzsanna

Ópályi: Kiss Amanda, Jónás Dzsenifer, Petrohai Fatima; Felkészítő: Ft. Gelsei Gábor

Ópályi: Máté Gusztáv, Kalucza Tifani, Máté Laura; Felkészítő: Ft. Gelsei Gábor

Tiszaeszlár: Hornyák Attila, Hornyák László; Felkészítő: Ft. Bacsó János

Tiszavasvári: Balogh Bernadett, Bozó Kristóf, Gál Emese; Felkészítő: Ft. Hülvely Zoltán

Tornyospálca: Danó Liliána, Lakatos Dorina, Tasi Emilia; Felkészítő: Ft. Nagy Béla

Újfehértó: Szabolcsi Máté, Szabó Zoltán; Felkészítő: Ft. Iski Péter

Újfehértó: Szőllősi Enikő, Tóth Patrik; Felkészítő: Ft. Iski Péter

Újfehértó: Veres Kíra, Fazekas Kíra; Felkészítő: Ft. Iski Péter

Ura: Aranyos Annabella, Szabó Fanni; Felkészítő: Ft. Bakancsos Sándor

Baktalórántháza: Szluk Tamara, Ruda Dorina; Felkészítő: Ft. Orosz Zoltán

Beregdaróc: Szabó Zoltán, Kardos Péter; Felkészítő: Ft. Orosz István Mokiosz

Napkor: Csonka Nikolett, Chriszt Anna Sára; Felkészítő: Ft. dr. Soltész Mihály

Napkor: Dajka Kincső, Erdei Barnabás; Felkészítő: Ft. dr. Soltész Mihály

Napkor: Fignár Bettina, Nagy Emília; Felkészítő: Ft. dr. Soltész Mihály

Nyírkarász/Gyulaháza: Tóth Bertalan Márk, Vajda Mihály; Felkészítő: Ft. Pásztor István

Nyírkarász: Kaczur Petra, Papp Jázmin; Felkészítő: Ft. Pásztor István

Nyírkarász: Lucskai Alíz, Polyák András Marcell, Vajda István; Felkészítő: Ft. Pásztor István

Nyírmada: Csonka Leila, Smajda Bianka; Felkészítő: Ft. Halinda Gyula

Nyírmada: Fodor Réka, Kolozsi Réka, Oláh Olívia; Felkészítő: Ft. Halinda Gyula

Nyírmada: Halinda Rita Valéria, Kantuly Lilla; Felkészítő: Ft. Halinda Gyula

Nyírmada: Kiss Roland, Durfos Zoltán, Smajda István; Felkészítő: Ft. Halinda Gyula

Vásárosnamény: Németh Dávid József, Táncos László, Asztalos Katalin; Felkészítő: Ft. Erdei Tamás


Köszönjük a lelkes készületet a versenyzőknek és felkészítőiknek, a kerületi hitoktatási referens atyáknak pedig a szervezést!

A programsorozat a Görögkatolikus Metropólia NTP-TMV-21-0050 számú pályázatának támogatásával valósul meg.

Forrás és fotó: Nyíregyházi Egyházmegye Hitoktatási Irodája

Nyíregyházi Egyházmegye

verseny, hitoktatás
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg




Hírek ebből a kategóriából

HERE YOU ARE: NEWS

BACK TO TOP


FOLLOW US ALSO IN THE SOCIAL MEDIA:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2022 Eparchy of Nyíregyháza

Development: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert