Görögkatolikus hit- és erkölcstan verseny

Görögkatolikus hit- és erkölcstan verseny

Országos hit- és erkölcstan versenyt hirdetett a Görögkatolikus Metropólia. Február 25-én zajlottak a Nyíregyházi Egyházmegye kerületi fordulói.

Nyíregyházi Egyházmegye2017. február 26. 15:02

Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a hír 1013 napja íródott

Továbbjutók:

  • Újfehértói Esperesi Kerület

5-6. osztály:

  1. Bököny: Buczi Mihály, Kovács Tibor, Papp Diána Felkészítő: Szokira János
  2. Újfehértó: Barabás Nóra, Kolozsi Lizett, Pásztor Kitti Felkészítő: Mészáros Gáborné

7-8. osztály:

  1. Bököny: Pallai Veronika, Sarkadi Anna, Taskó Ábel Felkészítő: Szokira János
  2. Kálmánháza: Tábori Bálint, Tomasovszky Fruzsina, Tomasovszky Zsolt Felkészítő: Hülvely Zoltán

 

  • Nyírbátori Esperesi Kerület

5-6. osztály:

1. Nyírvasvári: Nagy Vivien, Varga Natália, Sebők Anna Felkészítő: Majoros Mária, Egri Tibor

2. Nyírbátor: Hosszú Zsófia, Török Lilla, Szabó Réka Felkészítő: Antalné Koza Mariann

7-8. osztály:

1. Nyírbéltek: Balogh Daniella, Oláh Zsófia, Rádi Zoltán Felkészítő: Kocsis Imre

2. Nyírvasvári: Sőre Szonja, Pósa Dorina, Barna Dóra Felkészítő: Majoros Mária, Egri Tibor

 

  • Tiszai Esperesi Kerület

5-6. osztály:

  1. Rakamaz: Hankó Attila, Zajácz Miklós Felkészítő: Revák István
  2. Buj: Orosz Mihály, Humicskó Réka, Durányik Miklós Felkészítő: Iski István

7-8. osztály:

  1. Nyírtelek: Sztropkóczki Dóra, Maxa Georgina, Csernyik Levente Felkészítő: Gánicz Endre, Kádár Erzsébet

 

  • Máriapócsi Esperesi Kerület

5-6. osztály:

  1. Szakoly: Csordás Péter, Katona Balázs, Szabó Marcell Felkészítő: Galajda Balázs
  2. Kállósemjén: Kiss Dominika, Papp Gréta, Sándor Viktória Felkészítő: Orosz István

7-8. osztály:

  1. Szakoly: Andrejkovics Mihály, Halász Antal, Zsadányi Mihály Felkészítő: Galajda Balázs
  2. Nagykálló: Sulomán Krisztián, Turkász-Simon Csenge Felkészítő: Jaczkó György

 

 

  • Nyíregyházi Esperesi Kerület

5-6. osztály:

  1. Nyíregyháza-Kertváros: Dankó Panna, Piros Vivien Felkészítő: Dr. Obbágy László
  2. Nyíregyháza-Jósaváros: Szováti Réka, Alagi Panni Felkészítő: Kiss Emese

7-8. osztály:

  1. Nyíregyháza-Belváros: Darabán Lilla, Erdei Virág Felkészítő: ifj. Obbágy László
  2. Nyíregyháza-Örökösföld: Pincsák Vanda, Pincsák Regina, Mátyás Réka Felkészítő: Kocsik Krisztina

 

  • Kisvárdai Esperesi Kerület

5-6-osztály:

  1. Ajak: Mártonfalvi Dóra, Farkas Dorina, Pethő Emerencia Felkészítő: Pásztor Istvánné
  2. Aranyosapáti-Gyüre: Ruda Bence, Miuca Gergő, Demeter Barbara Felkészítő: Kocsis István

7-8. osztály:

  1. Záhony-Mándok: Danku Dorottya, Danku Márton Felkészítő: Sajben Zsolt
  2. Ajak: Fedor Alex, Molnár Ádám, Petró Bence Felkészítő: Pásztor Istvánné

 

  • Karászi Esperesi Kerület

5-6. osztály:

  1. Vásárosnamény: Balázs Réka, Siti Zsanett, Takács Flóra Felkészítő: Demkó István
  2. Napkor: Orosz Gréta, Pogácsás Nándor, Támba Nikolett Felkészítő: Dr. Soltész Mihály, Kocsik Krisztina

7-8. osztály:

  1. Vásárosnamény: Demkó Boglárka, Lemmich Nikolett, Sebők Tifani Felkészítő: Demkó István
  2. Vásárosnamény: Balázs Panna, Gál Lili Ticia, Székely Csenge Felkészítő: Demkó István

 

  • Csengeri Esperesi Kerület

5-6. osztály:

  1. Csenger: Gere Eszter, Vincze Milán, Varga Melinda Felkészítő: Ignácz András
  2. Csengerújfalu: Bíró Fanni, Kovács Daniella, Gyarmati Krisztina Felkészítő: Trella Tibor

7-8. osztály:

  1. Rozsály:  Ignácz Ádám, Simon Bianka, Sztolyka Dominik Felkészítő: Kiss Andor
  2. Jánkmajtis: Kovács Máté, Preku Sándor Felkészítő: Kovács Róbert

 

  • Nyíri Esperesi Kerület

5-6. osztály:

  1. Nyírcsaholy: Hornyák Boglárka, Putirka Petra, Herczeg Péter Felkészítő: Ivancsó Sándor

Kántorjánosi: Kosztyu Ákos, Hakucsák Zsanett, Becsei Nikolett Felkészítő: Kerezsi János

  1. Mátészalka: Herdon Péter, Pankotai Gergő, Orosz Lotti Felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó

7-8. osztály:

  1. Mátészalka: Balogh Róbert, Gál Péter, Zatik Péter Felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó
  2. Mátészalka: Bíró Fanni, Oláh Fanni, Oláh László Felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó

Nyíregyházi Egyházmegye

hittanverseny
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg




Hírek ebből a kategóriából

ÖN ITT VAN JELENLEG: HÍREK

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2019 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert