HÍRARCHÍVUM

Egyházmegyei hittanverseny döntő a centenárium jegyében

Egyházmegyei hittanverseny döntő a centenárium jegyében
2012. április 20. 21:53

2012. április 20-án közel 180 gyermek versengett Hajdúdorogon a jubileumi évben megszervezett hittanverseny egyházmegyei döntőjén a legjobb helyezésekért. A két kategórián belüli (egyházközségek és egyházi iskolák) két korcsoportban összesen 62 csapat jelent meg a megmérettetésen.

 

A helyezettek:

 

Az egyházközségek versenyében:

 

5-6. osztály

1. Csenger-CsengerújfaluŐry Adrienn, Zsiga Kinga (Felkészítő: Ignácz András)

2. RozsályPapp László, Huszti Dóra, Sebestyén Bianka (Felkészítő: Kiss Andor)

3. KecskemétLóczi Eszter, Szécsi Adél, Szécsi Laura (Felkészítő: Feczák László)

4. KállósemjénPapp Anna, Kapin István (Felkészítő: Tündik Ildikó)

5. ÚjfehértóBarkaszi Barbara, Káplár Veronika Anna, Szabó Fanni (Felkészítő: Virág László)

6. NyírszőlősÓmajtényi Bendegúz, Zsigó Miklós (Felkészítő: dr. Véghseőné Papp Zsuzsanna)

 

7-8. osztály

1. NyírkátaIvancsó Rebeka Anna, Dankó Vivien (Felkészítő: Ivancsó Sándor)

2. Nyíregyháza-BelvárosPapik Vivien, Papik Bianka (Felkészítő: Kádár Erzsébet)

3. SzegedKocsis-Savanya Miklós, Lukács Domonkos (Felkészítő: Szaplonczay Miklós)

4. HajdúböszörményKiss Fanni, Fülep Ádám, Sási Péter (Felkészítő: Sási Péter)

5. NyírbéltekKepics Enikő, Fekete Benjamin, Girászi Gábor (Felkészítő: Belme László)

6. BedőHegedűs Zsanett, Pércsi Dániel, Sipos Richárd (Felkészítő: Kanyó Árpád)

 

Az egyházi iskolák versenyében:

 

5-6. osztály

1. Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola, Nyíregyháza – Sivadó Míra, Sivadó Rebeka, Tóth Péter (Felkészítő: Bodnár Attila)

2. Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíracsád – Terdik Márta, Lakatos Bence, Horváth Adél (Felkészítő: Tóth Elek)

3. Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Általános Iskola, Újfehértó – Szilágyi Júlia, Pásztor Adrienn, Daróczi Sándor (Felkészítő: Sivadó László)

4. Szent Imre Katolikus Gimnázium és Általános Iskola, Nyíregyháza – Sütő Hanna, Szaplonczay Eufémia, Kardos Anna (Felkészítő: Sütőné Görgényi Monika)

5. Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíradony – Barnutz Viktória, Boros Laura, Szabó Fanni (Felkészítő: Papp Miklós)

     Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium, Budapest – Somogyi Dorottya Klára, Gergely Dominika, Benedek Bori (Felkészítő: Szikora Benedek)

6. Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka – Szemán Réka, Szabó József Máté, Simon Éva Fruzsina (Felkészítő: Szabó Józsefné)

 

7-8. osztály

1. Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola, Nyíregyháza – Nagy Anita, Nagy Tímea, Sivadó Patrícia (Felkészítő: Bodnár Attila)

2. Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíracsád – Terdik Péter, Koleszár Árpád, Barna Anna (Felkészítő: Tóth Elek)

    Szent Imre Katolikus Gimnázium és Általános Iskola, Nyíregyháza – Botos Eszter, Kiss Anna, Stock Gábor (Felkészítő: Sütőné Görgényi Monika)

3. Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíradony – Keczán Kriszta, Lukács Dorina, Szlifka Barbara (Felkészítő: Zajácz Gábor)

4. Szent Bazil Oktatási Központ, Hajdúdorog – Demkó Anikó, Orosz Pál, Szűcs Márton (Felkészítő: Takács Gusztáv)

5. Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium, Budapest – Gergely Milán, Patziger Anna, Somogyi Kata Sára (Felkészítő: Szikora Benedek)

6. Karolina Gimnázium, Szeged – Király Benedek, Kelemen Péter, Annus Kristóf (Felkészítő: Szaplonczay Miklós)

Gratulálunk minden résztvevőnek és köszönjük a lelkes készülést!

Hajdúdorogi Egyházmegye hírarchívum

ÖN ITT VAN JELENLEG:

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2019 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert