HÍRARCHÍVUM

V. Görögkatolikus Liturgikusének-verseny

V. Görögkatolikus Liturgikusének-verseny
2013. április 15. 13:01

2013. április 13.

A Hajdúdorogi Egyházmegye és a Miskolci Apostoli Exarchátus közös szervezésében immár ötödik alkalommal került megrendezésre a Görögkatolikus Liturgikusének-verseny a hajdúdorogi Szent Bazil Oktatási Központ vendéglátásában. A találkozóra – ahogyan Fülöp püspök atya nevezte a rendezvényünket – nagy örömünkre hetven gyermek és fiatal jelentkezett az előre meghirdetett korcsoportokban. Az egyéni, szép imádságok mellett a közös lélekemelő istendicsőítés is része volt a találkozónak.

A versenyzőket különböző korcsoportokban értékelte a zsűri. Az ő munkájukat, a felkészítő tanárok és diákjaik lelkes készületét ezúton is köszönjük.

A díjazottak:

I. korcsoport:

  1. Seszták Miklós – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíregyháza

  2. Pécsi Levente – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíregyháza

  3. Silimon Lóránt – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíregyháza

Különdíjas: Zajácz Veronika – Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíradony

 

II. korcsoport:

  1. Gánicz Gábor – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíregyháza

  1. Szilágyi Csenge – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíregyháza

  1. Ősz Tibor – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíregyháza

  2. Kiss Lívia – Szent Bazil Oktatási Központ – Általános Iskola, Hajdúdorog

Különdíjas: Pogácsás Petra – Szent Bazil Oktatási Központ – Általános Iskola, Hajdúdorog

 

III. korcsoport:

  1. Milák Zsuzsa – Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Általános Iskola – Újfehértó
  1. Kristóf Balázs – Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Általános Iskola – Újfehértó
  1. Schiff Evelin – Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Általános Iskola – Újfehértó

Különdíjas: Anducska Tibor – Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Általános Iskola – Újfehértó

 

IV. korcsoport:

  1. Hajling Panni – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíregyháza

  2. Seszták Bence – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíregyháza

  3. Vajda Zsanett – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíregyháza

Különdíjas: Szegedi Ádám – Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Általános Iskola – Újfehértó

 

V. Korcsoport:

  1. Lipcsák Zoltán – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíregyháza

  2. Király Benedek – Szeged

  1. Tar Tibor – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíregyháza

  1. Szilágyi Zsófia – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíregyháza

Különdíjas: Polyák Martin – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíregyháza

 

VI. korcsoport

  1. Sási Mária – Szent Bazil Oktatási Központ, Hajdúdorog

  2. Kelemen Mihály – Szent Bazil Oktatási Központ, Hajdúdorog

  3. Nagy Tímea Mária – Abaújszántó

Különdíjas: Kocsis-Savanya Eszter – Szeged

 

Sütőné Görgényi Mónika
fényképek: Keczán Ibolya

Hajdúdorogi Egyházmegye hírarchívum

  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg

ÖN ITT VAN JELENLEG:

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2017 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert