HÍRARCHÍVUM

Országos hittanverseny

Országos hittanverseny
2009. május 12. 07:24

Az idei évben is megrendezte országos hittanversenyét az Egyházmegyei Hitoktatási Iroda. A kerületi fordulókat követően 85 csapatban több mint 250 gyermek mutathatta meg tudását a hajdúdorogi Szent Bazil Oktatási Központban megrendezett döntőn. A legügyesebb csapatoknak Kocsis Fülöp megyéspüspök úr adta át a díjakat.

A döntő eredményei a következők:

Egyházközségek versenyében:

5-6. osztály:
  1. Homrogd (Nagy Anna, Kiss Péter, Viszlai Erzsébet)
  2. Sajópálfala (Kósa Lea, Izsák Luca, Molnár Ádám)
  3. Nyírparasznya (Krupa Bernadett, Rádi Bence, Soós Brigitta)
    Nyírbéltek (Girászi Gábor, Fekete Benjamin, Kepics Enikő)
  4. Hajdúböszörmény (Kardos Tímea, Sási Mária, Sási Péter)
  5. Porcsalma (Szénási Gergő, Juhos Janka, Nagy Zsuzsanna)
  6. Nyíregyháza-Belváros (Jánoscsik Dominika, Palásti Luca, Rai Viktória)

7-8. osztály:
  1. Miskolc-Szirma (Orosz Alexandra, Kiss Alexandra, Jakó Enikő)
  2. Nyírtass (Vass Mariann, Palcsik Diana, Palcsik Balázs)
  3. Érpatak (Vatamány Konstantin, Bojté Dóra, Nagy Elizabeth)
  4. Homrogd (Fehér Anna, Sipos Szilvia, Viszlai Katalin)
  5. Nyírcsaholy (Alexa Viktória, Kicsák Zsuzsanna, Vas Barbara)
  6. Szakoly (Rása István, Bíró Enikő, Galajda Eszter)

Egyházi iskolák versenyében:

5-6. osztály:
  1. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium – Miskolc (Orosz Álmos, Timkó Ákos, Bánvölgyi Nándor)
  2. Fráter György Katolikus Gimnázium – Miskolc (Girhiny Krisztina, Szobota András, Vaszily Tamás)
  3. Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola – Nyíregyháza (Nagy Tímea, Nagy Anita, Sivadó Patrícia)
    Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium- Miskolc (Dudás Benedek, Molnár Krisztián, Papp András)
  4. Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola – Nyíregyháza (Szabó Bettina, juhász Zoltán, Kovács Richárd)
  5. Kálvin János Református Általános Iskola – Mátészalka (Gorzó Máté, Oláh Kristóf)
  6. Szent Imre Katolikus Gimnázium – Nyíregyháza (Orosz-Tóth Árpád, Szilágyi Attila, Vatamány Atanáz)

7-8. osztály:
  1. Svetist Katolikus Gimnázium – Debrecen (Lakatos Zsófia, Barna Márta, Sípos Ágnes)
  2. Szent József Katolikus Gimnázium – Debrecen (Pintér Dániel, Bálega János Miklós, Belme Áron)
  3. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium- Miskolc (Orosz Annamária, Tóth Máté, Lengyel Alex)
  4. Szent Imre Katolikus Gimnázium – Nyíregyháza (Kiss Máté, Nagy Máté, Szilágyi Szabolcs)
  5. Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola Gyakorló Általános Iskolája – Debrecen (Tóth Amanda, Szilágyi Vanessza)
  6. Fráter György Katolikus Gimnázium – Miskolc (Orosz Richárd, Tóth Borbála, Vaszily Karolina)


Nyíregyháza. 2009.május 11.

Hajdúdorogi Egyházmegye hírarchívum

  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg

ÖN ITT VAN JELENLEG:

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2019 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert