Lezajlott a hittanverseny kerületi fordulója

Lezajlott a hittanverseny kerületi fordulója

2019. március 9-én lezajlott az Országos görögkatolikus hit- és erkölcstan verseny első fordulója a Nyíregyházi Egyházmegyében is. A több száz gyermek kilenc helyszínen mérhette össze, ki tud többet az Eucharisztiáról, ezzel is készülve a jövő évi Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra.

Forrás: Nyíregyházi Egyházmegye Hitoktatási Irodája2019. március 13. 12:30

Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a hír 246 napja íródott

Az egyházmegyei fordulóra a következő csapatok jutottak tovább:

Újfehértói Esperesi Kerület

5-6. osztály:

  1. Tiszavasvári: Kalapos László, Fürst Milán, Bozó Panna (Felkészítő: Hülvely Zoltán)
  2. Bököny: Szabó Dália, Tóth Nikolett, Kovács Izabella (Felkészítő: Szokira János)

7-8. osztály:

  1. Bököny: Kondor Krisztián, Buczi Mihály, Kovács Tibor (Felkészítő: Szokira János)
  2. Újfehértó: Pásztor Kitti, Barabás Nóra, Kolozsi Lizett (Felkészítő: Tóth Jánosné)

Nyírbátori Esperesi Kerület

5-6. osztály:

  1. Nyírvasvári: Jónás Szimonetta, Rostás Dorina Csilla, Bakos Petra (Felkészítő: Egri Tibor)
  2. Penészlek: Daku Zsófia, Papp Viktória (Felkészítő: Aranyics Arnold)

7-8.osztály:

  1. Nyírbátor: Nagy Viktória Ibolya, Huri Barbara, Farkas Lajos (Felkészítő: Gajdos Attila)
  2. Nyírbéltek: Hupka Georgina, Bíró Dominik, Balla Enikő Csilla (Felkészítő: Aranyics Arnold)

Tiszai Esperesi Kerület

5-6. osztály:

1. Buj: Tropa Bianka Vivien, Orosz Márkó, Orosz Dominik (Felkészítő: Iski István)

2. Nagyhalász: Ocsenás Szilárd, Veleczki Dorina (Felkészítő: Gorcsa Péter)

7-8. osztály:

  1. Gávavencsellő: Csécsi Liliána, Kuknyó Kíra (Felkészítő: Szabó Antal)
  2. Gávavencsellő: Riczu Nerina Mendi, Hullár Patrícia, Polyák György (Felkészítő: Szabó Antal)

Máriapócsi Esperesi Kerület

5-6. osztály:

  1. Nagykálló: Orosz Zsófia, Kádár Zita (Felkészítő: Lipcsák Tamás)
  2. Balkány: Kígyósi József, Kovács Balázs, Nyitrai Barnabás (Felkészítő: Jaczkó Miklós)

7-8. osztály:

  1. Nagykálló: Erdei Eszter, Erdei Balázs, Pataki Asztrik (Felkészítő: Lipcsák Tamás)
  2. Kállósemjén: Fodor Hanna, Molnár József, Papp András (Felkészítő: Orosz István Árpád)

Nyíregyházi Esperesi Kerület

5-6. osztály:

  1. Nyíregyháza-Jósaváros: Erdei Bíborka, Harsányi Vivien (Felkészítő: Galambosiné Riczu Ildikó)
  2. Nyírpazony: Jánosik Petra, Dubay Luca, Deák Eszter (Felkészítő: Grunda Jánosné)

7-8. osztály:

  1. Nyíregyháza-Örökösföld: Murvay Kristóf, Tulipán Ádám, Pogácsás Zsolt (Felkészítő: Prekup Erzsébet)
  2. Nyíregyháza-Kertváros: Olasz Janka, Piros Vivien, Szakó Eszter (Felkészítő: Dr. Obbágy László)

Kisvárdai Esperesi Kerület

5-6. osztály:

  1. Nyírlövő: Orosz Boglárka, Lengyel Réka, Vedres Klaudia (Felkészítő: Nagy Tibor)
  2.  Záhony: Kovács Panna, Cserpák Dóra, Csernyu Boglárka (Felkészítő: Sajben Zsolt)

7-8. osztály:

  1. Gyüre: Demeter Barbara, Ruda Bence, Mihucza Gergő (Felkészítő: Danku Mónika)
  2. Nyírtass: Palcsik Flóra Ivett, ifj. Onder György (Felkészítő: Jónyerné Szórád Erzsébet)

Karászi Esperesi Kerület

5-6. osztály:

  1. Vásárosnamény: Mikó Patricia Anita, Veress Gabriella, Vezse
    Krisztina (Felkészítő: Demkó István)

Levelek: Kiss Alexandra, Kurucz Dorottya, Varga Mirjam
(Felkészítő: Seres Péter)

  1. Nyírmada: Balogh Klaudia, Baráthi Sándor (Felkészítő: Halinda Gyula)

7-8. osztály:

  1. Vásárosnamény: Demkó Joákim, Siti Zsanett, Tivadar Darina Ruszlána (Felkészítő: Demkó István)
  2. Levelek: Hollik Angelika, Juhász Mihály, Máté Melinda (Felkészítő: Seres Péter)

Csengeri Esperesi Kerület

5-6. osztály:

  1. Kölcse: Borbély Péter, Császár Zsombor, Homoki Rebeka (Felkészítő: Orosz Gábor)
  2. Csenger: Rácz Petra, Balogh Zoltán, Paládi Gábor (Felkészítő: Ignácz András)

7-8. osztály:

  1. Fehérgyarmat: Riczu Zsófia, Szarka Flóra, Kovács Máté (Felkészítő: Kovács Róbert)
  2. Kölcse: Hadadi Bianka, Pák Liliána, Smajda Dorina (Felkészítő: Orosz Gábor)

Nyíri Esperesi Kerület

5-6. osztály:

  1. Hodász: Pócsi Csongor, Kanyó Izabella, Kanyó Zsófia (Felkészítő: Kanyó Árpád)
  2. Mátészalka: Herdon Máté, Szatlóczky Petra, Bársony Zsombor (Felkészítő: Kovács Erzsébet)

7-8. osztály:

  1. Kántorjánosi: Becsei Nikolett, Hakucsák Zsanett, Paróczai Dóra (Felkészítő: Kerezsi János)
  2. Mátészalka: Bodó Viktória, Hornyák Boglárka, Hunyadi Attila (Felkészítő: Kovács Erzsébet)

Gratulálunk valamennyi versenyzőnek és felkészítőiknek!

A továbbjutó csapatokat várjuk a március 23-i egyházmegyei döntőre!

A program az NTP-TMV-18-0051 azonosítószámú pályázat keretén belül valósult meg.

Forrás: Nyíregyházi Egyházmegye Hitoktatási Irodája

Nyíregyházi Egyházmegye

hittanverseny, iec2020,
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg




Hírek ebből a kategóriából

ÖN ITT VAN JELENLEG: HÍREK

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2019 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert