Liturgical song contest is Nyíregyháza

XI. Liturgikusének-verseny – az egyházmegyei forduló eredményei

Lezajlott a XI. Liturgikusének-verseny egyházmegyei fordulója a Nyíregyházi Egyházmegyében is, melynek – a hittanversennyel egyidőben – a Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola adott otthont. 

Forrás: Nyíregyházi Egyházmegye Oktatási Irodája, fotó: Kovács Csaba2019. március 25. 11:20

Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a hír 119 napja íródott

Közel 85 fiatal jelentkezett a versenyre az egyházmegye intézményeiből ill. görögkatolikus fiatalok a megye más intézményéből. A verseny négy korcsoportjának helyezései az alábbiak szerint alakultak:

I. korcsoport (általános iskola 1-2. osztály)

Egyéni versenyzők:

I. helyezett: Szilágyi Anna (Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, felkészítő tanár: Szabadosné Majoros Gabriella)

II. helyezett: Kristóf Kinga (Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola, Újfehértó; felkészítő tanár: Káposznyákné Papp Ibolya)

III. helyezett: Antal Veronika (Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, felkészítő tanár: Szabadosné Majoros Gabriella)

Csapatok:

I. helyezett: Tömjénfüst – Dohán Piroska, Horváth Hanna, Grósz Annamária, Szilágyi Anna (Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, felkészítő tanár: Szabadosné Majoros Gabriella)

II. helyezett: Mécses – Hlatky Luca, Asztalos Kincső, Krajnyák Hanna, Németh Viola (Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, felkészítő tanár: Szabadosné Majoros Gabriella)

III. helyezett: Csengő – Szarka Krisztina, Silimon Lóránt, Tóth Boróka, Tóth Nimród Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, felkészítő tanár: Szabadosné Majoros Gabriella)

II. korcsoport (általános iskola 3-4. osztály)

Egyéni versenyzők:

I. helyezett:  Bige Fanni  (Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola, Újfehértó; felkészítő tanár: Dr. Szilassyné Mészáros Márta)

II. helyezett: Aros Vivien (Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, felkészítő tanár: Szabadosné Majoros Gabriella)

III. helyezett: Papp Antónia Lili (Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola, Újfehértó; felkészítő tanár: Dr. Szilassyné Mészáros Márta)

Csapatok:

I. helyezett: Szent Cecília – Gánicz Annamária, Kepics Veronika, Klepács Karina (Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, felkészítő tanár: Szabadosné Majoros Gabriella)

II. helyezett: Oltalom gyermekei – Ádám Melinda, Papp Antónia Lili, Gonda Melissza, Tóth Sára Zsófia (Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola, Újfehértó; felkészítő tanár: Dr. Szilassyné Mészáros Márta)

III. helyezett: Csillagocskák – Bige Fanni, Sárosi Csenge, Czira Noémi, Osikóczki Erika Boglárka, Hamza Dániel(Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola, Újfehértó; felkészítő tanár: Dr. Szilassyné Mészáros Márta)

III.  korcsoport (felső tagozatosok)

A zsűri döntése értelmében több azonos díjazás született:

Egyéni versenyzők:

I. helyezett: Ecsedi Panna (Szent Imre Katolikus Gimnázium Nyíregyháza; felkészítő tanár: Gyöngyössy Boglárka)

I.     helyezett: Lóczi Lotti (Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, felkészítő tanár: Szabadosné Majoros Gabriella)

II. helyezett: Gánicz Gábor (Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, felkészítő tanár: Szabadosné Majoros Gabriella)

III. helyezett: Papp Grácia (Szent Imre Katolikus Gimnázium Nyíregyháza; felkészítő tanár: Gyöngyössy Boglárka és Dr. Pappné Petrasevits Anasztázia)

III. helyezett: Levcsenkó Tódor (Korányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Nagykálló; Ladikné Szabó Csilla)

III. helyezett: Csillagok – Farkas Sára, Palotás Lili, Schiff Eszter Mária, Szabó Tifani (Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola, felkészítő tanár: Kocsis Zsófia)

Csapatok:

I. helyezett: Canterella - Lóczi Lotti, Smied Gabriella, Kepics Borbála, Klepács Klementina (Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, felkészítő tanár: Szabadosné Majoros Gabriella)

I. helyezett: Ikon – Horváth Tamás, Sivadó Márton Barnabás, Sivadó Zsombor, Toka Levente (Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, felkészítő tanár: Szabadosné Majoros Gabriella)

II. helyezett: „Szent Imre” – Ecsedi Panna, Szabó Luca, Papp Grácia (Szent Imre Katolikus Gimnázium Nyíregyháza; felkészítő tanár: Gyöngyössy Boglárka és Dr. Pappné Petrasevits Anasztázia)

III. helyezett: Glória – Figeczki Csenge, Horváth Hanna, Toka Márta (Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, felkészítő tanár: Szabadosné Majoros Gabriella)

IV. korcsoport (gimnázium)

Egyéni:

I. helyezett: Tóth Eszter (Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, felkészítő tanár: Szabadosné Majoros Gabriella)

Csapat:

I. helyezett: Paraklisz – Bélteki Dániel, Kovalcsik Angelika, Tóth Eszter, Tóth Piroska, Zsíros Gréta (Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, felkészítő tanár: Szabadosné Majoros Gabriella)

II. helyezett: Metánia – Labbancz Laura, Lelesz Fanni 

Gratulálunk a résztvevő gyerekeknek és felkészítő tanáraiknak! Az április 6-i, Máriapócson megrendezésre kerülő döntőn minden korcsoportból az első három egyéni helyezett és az első két helyezést elért csapat vesz részt.

Forrás: Nyíregyházi Egyházmegye Oktatási Irodája, fotó: Kovács Csaba

Nyíregyházi Egyházmegye

liturgikusének-verseny
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg




Hírek ebből a kategóriából

HERE YOU ARE: NEWS

BACK TO TOP


FOLLOW US ALSO IN THE SOCIAL MEDIA:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2019 Eparchy of Nyíregyháza

Development: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert