Országos görögkatolikus hit- és erkölcstan verseny döntő

Országos görögkatolikus hit- és erkölcstan verseny döntő

2016. március 5-én Máriapócson gyűltek össze Görögkatolikus Metropóliánk legjobb hittanosai hittanversenyünk végső megmérettetésére. 37 csapat versengett, hogy a képzeletbeli dobogó legfelső fokán állhasson.

Nyíregyházi Egyházmegye2016. március 7. 16:13

Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a hír 1323 napja íródott

Országos Görögkatolikus hit- és erkölcstan verseny

az irgalmasság évében

3. forduló – ORSZÁGOS döntő

2016. március 5-én Máriapócson gyűltek össze Görögkatolikus Metropóliánk legjobb hittanosai hittanversenyünk végső megmérettetésére. 37 csapat versengett, hogy a képzeletbeli dobogó legfelső fokán állhasson.

A helyezések a következőképp alakultak:

Egyházközségek versenyében:

5-6. osztály:

  1. Vásárosnamény: Balázs Panna, Gál Lili Tícia, Székely Csenge (Felkészítő: Demkó István)

  2. Rozsály: Papp Kamilla, Maros Réka, Sztolyka Dominik (Felkészítő: Kiss Andorné – Kiss Andor)

  3. Budapest-Rózsák tere: Bánóczi Kristóf, Szakos Máté, Ulicsák Miklós (Felkészítő: Koroknai Gabriella)

  4. Szakoly: Halász Antal, Andrejkovics Mihály (Felkészítő: Galajda Balázs)

  5. Debrecen-Attila tér: Szabó Liliána, Rácsai Ákos, Tóth Barnabás Máté (Felkészítő: ifj. Obbágy László)

  6. Eger: Brunczel Borbála, Estók Éva, Girhiny Csenge (Felkészítő: Demkó Balázs)

7-8. osztály:

  1. Bököny: Papp Laura, Szabó Kamilla, Taskó Ábel (Felkészítő: Szokira János)

  2. Hajdúböszörmény: Komáromi Viktória, Varga Kata, Lukácsi Norbert (Felkészítő: Sási Péter)

  3. Rozsály: Ignácz Ivett, Ignácz Ádám, Huszti Timea (Felkészítő: Kiss Andorné – Kiss Andor)

  4. Újfehértó: Káplár Anna, Szabó Fanni, Nagy Zsanett (Felkészítő: Tóth István)

  5. Budapest-Buda: Fehér Máté, Husi Kitti, Kovordányi Villő (Felkészítő: Lakatos Péter)

  6. Debrecen-Attila tér: Fülöp Soma, Kurely László Mózes, Bulátkó Márton (Felkészítő: Szilágyi Gáborné)

Egyházi iskolások versenyében:

5-6. osztály:

  1. Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola – Nyíregyháza: Kepics Borbála, Lóczi Lotti, Bodnár Levente (Felkészítő: Bodnár Attila)

  2. Nyíregyháza-Kertváros: Dankó Anna, Tódik Emília,Sarkadi Sándor (Felkészítő: Obbágy László)

  3. Szabolcsveresmart: Bereczki Máté,Máté Gergely, Hudák Gábor (Felkészítő: Máté Csaba)

  4. Nyíracsád: Géczi Fanni, Bálega Adrienn, Mikáczó János (Felkészítő: Tóth Elek)

  5. Reménység Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola - Budapest: Berecz Márton, Jaczkó Mátyás (Felkészítő: Dr. Jaczkó Sándor)

  6. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium – Miskolc: Tóth Dóra, Fedor Anna, Kisfalusi Imre (Felkészítő: Boronkai József)

7-8. osztály:

  1. Érd: Feczkó Ágnes, Feczkó Nóra, Nagy Zsuzsanna (Felkészítő: Szabó Mihály)

  2. Nyíregyháza-Jósaváros: Sütő Virág, Lipcsák Ágnes, Hadi Gergő (Felkészítő: Lipcsák Tamás)

  3. Kálvin János Református Általános Iskola – Mátészalka: Drabik Zsófia, Szűcs Vivien, Török Molli (Felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó)

  4. Hajdúdorog – Szent Bazil Görögkatolikus Gimnázium: Mányák Dóra, Lovas-Kondor Zalán, Demkó Ferenc (Felkészítő: Veres Zoltán)

  5. Nyíracsád – Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola: Kerti János, Új Nándor, Szűcs Levente (Felkészítő: Tóth Elek)

  6. Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola – Edelény: Laczkó Gréta, Lukács Bence, Harcsa Boglárka (Felkészítő: Mészáros Marianna)


Gratulálunk valamennyi helyezettnek, és a többi döntőbe jutott csapatnak is:

Baktakék: Vencel Luca, Vajda Klaudia, Sándor Kitti (Felkészítő: Szepesi Szilárdné)

Budapest-Rózsák tere: Dudik Sára, Gelencsér Bíborka, Szabó Dorottya (Felkészítő: Koroknai Gabriella)

Garadna: Kiss Mercédesz, Balázs Tifani (Felkészítő: Szepesi Szilárdné)

Ináncs-Pere: Matkó Balázs, Majoros Kristóf, Szender Alexandra (Felkészítő: Tyukodi Attila)

Komlóska: Szűcs Laura, Perhács Bence, Szabó István (Felkészítő: Szikora Benedek)

Ózd: Levora Gabriella, Szabó Krisztián (Felkészítő: Szilágyi István)

Szeged: Nagy Csaba, Tóth Alexandra, Mátha Mária (Felkészítő: Szaplonczay Miklós)

Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola – Edelény: Varga Balázs, Szlifka Márton (Felkészítő: Mészáros Marianna)

Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola – Nyíregyháza: Nemes Fanni, Szilágyi Dorottya, Bődi Botond Felkészítő: (Bodnár Attila)

Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola – Nyíracsád: Papp Dávid, Pünkösd Petra, Pünkösd Bettina (Felkészítő: Tóth Elek)

Zemplénagárd: Balla Réka, Deák Dóra, Kocsis György (Felkészítő: Gánicz László)

Zemplénagárd: Deák Eszter, Lippai Anett, Oláh Máté (Felkészítő: Gánicz László)

A programot az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatta a Nemzeti Tehetség Program keretében (NTP-TV-15-0147).

Nyíregyházi Egyházmegye

hittanverseny, döntő




Hírek ebből a kategóriából

ÖN ITT VAN JELENLEG: HÍREK

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2019 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert