Egy vérből valók vagyunk – történelmi vetélkedő Nyírlugoson

Egy vérből valók vagyunk – történelmi vetélkedő Nyírlugoson

Március elején zajlott Nyírlugoson az Egy vérből valók vagyunk elnevezésű történelmi verseny.

Forrás és fotó: Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskola2020. március 19. 07:03

A Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskola meghívására 9 iskolából érkeztek versenyzők március 3-án az intézménybe. Történelmi iskolai vetélkedő már korábban is volt az iskolában, szervezője idén is Nagyné Kosik Éva volt.

A résztvevő iskolák:

Ábrányi Emil Általános Iskola, Nyírábrány
Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda, Nyírbátor
Encsencs-Penészlek-Nyírvasvári Általános Iskola, Penészleki Tagintézménye
Dr. Jósa István Általános Iskola, Kisléta
Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Nyírgelse
Móricz Zsigmond Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola, Mátészalka
Petőfi Sándor Általános Iskola, Nyírmihálydi
Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola,  Nyíracsád
Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskola, Nyírlugos
 

A helyezettek a következők:
5. évfolyam
I. helyezett: Szűcs Attila (Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda Nyírbátor) Felkészítő tanár: Jóni János
II. helyezett: Baranyai Szilárd Előd  (Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda Nyírbátor) Felkészítő tanár: Jóni János  
III. helyezett: Prill Vajk Péter ( Ábrányi Emil Általános Iskola, Nyírábrány) Felkészítő tanár: Fark Tamás 
Különdíj: Géczi Miriam Éva (Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskola, Nyírlugos)  Felkészítő tanár: Nagyné Kosik Éva

6.évfolyam
I. helyezett: Török László Kristóf (Ábrányi Emil Általános Iskola Nyírábrány) Felkészítő tanár: Bagoly Béla Gézáné
II. helyezett: Reményi Benedek  (Móricz Zsigmond Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola, Mátészalka ) Felkészítő tanár: Szűcs Sándorné
III. helyezett: Furó Ádám  (Ábrányi Emil Általános Iskola Nyírábrány) Felkészítő tanár: Bagoly Béla Gézáné

Különdíj: Szalai Hanna Anita (Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskola, Nyírlugos)  Felkészítő tanár: Nagyné Kosik Éva

7.évfolyam
I. helyezett: Perpék Szabolcs (Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda Nyírbátor) Felkészítő tanár: Madai Erika
II. helyezett: Bulyáki Tamás (Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda Nyírbátor) Felkészítő tanár: Jóni János  
III. helyezett:Dankó Máté Géza (Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda Nyírbátor) Felkészítő tanár: Jóni János 

Különdíj: Rajtik Mátyás Levente (Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskola, Nyírlugos)  Felkészítő tanár: Nagyné Kosik Éva


8.évfolyam
I. helyezett: Szilágyi Balázs János (Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola,  Nyíracsád) Felkészítő tanár: Demeter Ágnes

II. helyezett: Lipták Nóra ( Ábrányi Emil Általános Iskola, Nyírábrány ) Felkészítő tanár: Elek Katalin  
III. helyezett: Czentye István ( Ábrányi Emil Általános Iskola, Nyírábrány) Felkészítő tanár: Elek Katalin
Különdíj: Farkas Gergő  (Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskola, Nyírlugos)  Felkészítő tanár: Nagyné Kosik Éva

Forrás és fotó: Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskola

Nyíregyházi Egyházmegye

oktatás, verseny, Nyírlugos
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg




Hírek ebből a kategóriából

ÖN ITT VAN JELENLEG: HÍREK

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2020 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert