„Tündéri élővilágunk” rajzverseny díjkiosztó gála a Szent Miklós-iskolában

„Tündéri élővilágunk” rajzverseny díjkiosztó gála a Szent Miklós-iskolában

A „Tündéri élővilágunk” rajzpályázat díjkiosztó gáláját rendezték meg a Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskolában 2022. június 3-án.

Szikora Csilla / Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola2022. június 26.

„Csak a szépet gyűjtsed meg magadban. A szépet, amit szemeddel láthatsz, füleddel hallhatsz, orroddal érzékelhetsz, és ujjad hegyével megtapinthatsz.” (Wass Albert)

A „Tündéri élővilágunk” rajzpályázat díjkiosztó gáláját rendeztük meg a Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskolában 2022. június 3-án.

Iskolánkba 170 pályamunka érkezett be. Azért, hogy az izgalmakat fokozzuk és megnyugtassuk a lelkeket, először a Glória Kicsinyek Kórusa kiemelt aranyfokozatú énekkarunk énekelt.  Karvezetőjük Szabadosné Majoros Gabriella tanárnő volt, zongorán kísért Seres Renáta a Muzsika Zeneiskola zongoratanára.

A díjátadón szerepelt még:

  • Majoros Benedek 6. osztályos tanuló, aki Ludwig van Beethoven F-dúr Szonatináját játszotta.
  • Molnár Boglárka és Pázmándi Lotti 3. osztályos diákjaink négykezes előadásában Csajkovszkij Keringőjét hallhattuk, majd Johann Strauss Polkáját Antal Veronika 4. osztályos tanulónk és Seres Renáta zongoratanárnő előadásában hallgathattuk meg. Mindannyiójuk felkészítő tanára Seres Renáta zongoratanárnő.

A zsűri tagjai voltak: a zsűri elnöke Smidné Hetey Rita a Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium és Kollégium rajztanára, Schmiedné Mohácsi Tímea a Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola rajztanára és Gyarmatiné Stefánkó Maja, szintén a Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola tanára.

Smidné Hetey Rita, a zsűri elnökének értékelése után került sor a díjazottak kihirdetésére.

 

Óvodás korcsoport

Különdíj Király Boróka, a Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda nagycsoportosa

 

1. korcsoport (1-2. évfolyam)

Különdíj:

Tóth Debóra 2. osztályos tanuló – Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Móritz Rózsa 2. osztályos tanuló – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

 

3. helyezett:

Ducsi Boglárka 2. osztályos tanuló – Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Oláh Nikolett – Móricz Zsigmond Görögkatolikus Óvoda és Kéttannyelvű Általános Iskola Pátyodi Dr. Antall József Tagintézménye

 

2. helyezett:

Harangozó Lili 2. osztályos tanuló – Korányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola

Kiss István 1. osztályos tanuló – Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

 

1. helyezett:

Pulinka Miklós 1. osztályos tanuló – Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola

Bereczki Lilien 2. osztályos tanuló – Korányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola

 

 

2. korcsoport (3-4. évfolyam)

Különdíj:

Paládi Adél 3. osztályos tanuló – Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda

Hevesi Blanka 3. osztály – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

 

3. helyezett:

Drinkál Dormánd 3. osztályos tanuló – Móricz Zsigmond Görögkatolikus Óvoda és Kéttannyelvű Általános Iskola Pátyodi Dr. Antall József Tagintézménye

Gincsai Eszter 3. osztályos tanuló – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

 

2. helyezett:

Uri Ákos 4. osztályos tanuló – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

Kiss Botár 4. osztályos tanuló – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

 

1. helyezett:

Cserkuti Patrik 3. osztályos tanuló – Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola

Gerner Zselyke 3. osztályos tanuló – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

 

 

3. korcsoport (5. évfolyam)

Különdíj:

Fazekas Dorottya 5. osztályos tanuló – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

 

3. helyezett:

Szilvási Tamás 5. osztályos tanuló – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

Vinnai Réka 5. osztályos tanuló – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

 

2. helyezett:

Boros Marcell 5. osztályos tanuló – Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola

Nyíri Marcell 5. osztályos tanuló – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

 

1. helyezett:

Veres Koppány 5. osztályos tanuló – Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola

Koljádzsin Katalin 5. osztály tanuló – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

 

4. korcsoport (6-7. évfolyam)

Különdíj:

Szikszay Zalán 6. osztályos tanuló – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

 

3. helyezett:

Sárosi Csenge 7. osztályos tanuló – Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola

Humicskó Hanna 6. osztályos tanuló – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

 

2. helyezett:

Nagy Lilien Jázmin 7. osztályos tanuló – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

Kujbus Kíra 6. osztályos tanuló – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

 

1. helyezett:

Sinka Zsanett 6. osztályos tanuló – Istenszülő oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola

Schmied Julianna Jázmin 6. osztályos tanuló – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

 

Szívből gratulálunk minden résztvevőnek, díjazottnak és felkészítő tanáraiknak!

 

Szikora Csilla
igazgatóhelyettes

Fotó: Vajdicsné Keczán Ibolya

 

Kapcsolódó: Tündéri élővilágunk – felhívás rajzversenyre

 

Szikora Csilla / Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

Nyíregyházi Egyházmegye

rajverseny, rajzpályázat, élővilág
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg




Hírek ebből a kategóriából

ÖN ITT VAN JELENLEG: HÍREK

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2022 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert