Az én hősöm – Rajzpályázat eredményhirdetése

Az én hősöm – Rajzpályázat eredményhirdetése

A Jótevő Alapítvány ide rajzpályázatára közel 400 pályamunka érkezett. Íme az eredményhirdetés.

Forrás és fotó: Jótevő Alapítvány Facebook-oldala2023. december 2. 13:13

A rajzokat, korcsoportonként szakmai zsűri bírálta el. A négytagú zsűri hosszas tanácskozás után az alábbi eredményeket hozta:

1-2. évfolyam:

I. Ökrös Panna 2.o. – Bárdos Lajos Görögkatolikus Általános Iskkola és AMI, Felkészítő pedagógus: Barnáné Borbély Orsolya

II. Balogh Csaba 2.o. – Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskola, Nyírlugos, Felkészítő pedagógus: Rádi Dávid

III. Arató Rudolf Miklós 1.o. – Dudás Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Máriapócs, Felkészítő pedagógus: Palóczy Tímea, Aratóné Audrejkó Irén

3-4. évfolyam:

I. Belus Annaliza Árven 3.o. – Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tangintézménye, Felkészítő pedagógus: Kalacsi Marianna

II. Tóth Laura 4.o. – TINI’ART KÉPZŐS MŰHELY, Nyírbogdányi Kazinczi Ferenc Baptista Általános Iskola és AMI, Felkészítő pedagógus: Nagy Zoltán

III. Lovász Tibor 3.o. – Festy Árpád Alapiskola és Óvoda, Ógyalla, Szlovákia, Felkészítő tanár: Mrg. Babraczi Éva

5-6. évfolyam:

I. Kiss Botár Gábor 6.o. – Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíregyháza, Felkészítő pedagógus: Schmiedné Mohácsi Tímea

II. Tóth Emma Nóra 5. o. – Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskola, Nyírlugos, Felkészítő pedagógus: Rádi Dávid

III. Kanyó Zsófia 5. o. – Leveleki Gárdonyi Géza Általános Iskola, Felkészítő tanár: Fodorné Ligetfalvi Tünde

7-8. évfolyam:

I. Balogh Hanna 7.o. – Buji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Felkészítő Pedagógus: Pethő Margaréta

II. Fazekas Panna 8.o. – Móricz Zsigmond Görögkatolikus Óvoda és Kéttannyelvű Általános Iskola, Mátészalka

III. Májer Dávid 8.o. – Festy Árpád Alapiskola és Óvoda, Ógyalla, Szlovákia, Felkészítő tanár: Csontos Ildikó

Különdíj: Balogh Barbara 7.o. – Szent Miklós Görögkatolikus Nevelőszülői Hálózat, Felkészítő tanár: Tintér Istvánné

9-12. évfolyam:

I. Gavrylkiv Andrei 9.o. – TINI’ART KÉPZŐS MŰHELY, Nyíregyházi műhely, Felkészítő tanár: Nagy Zoltán

I. Horváth Beatrix 12.o. – NAGY SZENT BAZIL GÖRÖGKATOLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, TECHNIKUM, SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM, Felkészítő tanár: Monostory Viktória

II. Balossa Patrik Norman, 12.o. – Pillich Ferenc Akadémia Szakközépiskola, Szakiskola és Speciális Szakiskola, Simontornya

II. Szelid Gabiriella 9.o. – Festy Árpád Alapiskola és Óvoda, Ógyalla, Szlovákia, Felkészítő tanár: Csontos Ildikó

Különdíj: Kónya Karolina 12.o. – NAGY SZENT BAZIL GÖRÖGKATOLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, TECHNIKUM, SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM, Felkészítő tanár: Monostory Viktória
 

Közönségdíj: Orosz Fruzsina 4.o. (1069 szavazat) – Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskola, Nyírlugos, Felkészítő pedagógus: Rádi Dávid
 

Gratulálunk minden helyezettnek és résztvevőnek! Az ajándékok átadásával kapcsolatban Alapítványunk munkatársa fogja keresni az érintetteket a megadott elérhetőségeken.

Forrás és fotó: Jótevő Alapítvány Facebook-oldala

Nyíregyházi Egyházmegye

iskola, oktatás, alapítvány
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg




Hírek ebből a kategóriából

ÖN ITT VAN JELENLEG: HÍREK

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2024 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert