Országos hit- és erkölcstan verseny – 2017. egyházmegyei forduló

Országos hit- és erkölcstan verseny – 2017. egyházmegyei forduló

Március 18-án került sor hittanversenyünk egyházmegyei döntőjére, ahol két kategórián belül, két-két korosztályban, összesen 72 csapat mérte össze tudását Nyíregyházán, a Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskolában. 

Nyíregyházi Egyházmegye2017. március 20. 09:24

Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a hír 155 napja íródott

A feladatlapok kitöltése után játék és mozi következett, amíg folyt a javítók lázas munkája. Végül az izgalommal várt eredményhirdetésen megtudhattuk a csapatok sorrendjét, amely a következőképp alakult:

 

Egyházközségek versenyében:

5-6. osztály

  1. Bököny: Buczi Mihály, Kovács Tibor, Papp Diána Felkészítő: Szokira János
  2. Nyírcsaholy: Hornyák Boglárka, Putirka Petra, Herczeg Péter Felkészítő: Ivancsó Sándor
  3. Nyírbátor: Hosszú Zsófia, Török Lilla, Szabó Réka Felkészítő: Antalné Koza Mariann
  4. Nyírvasvári: Nagy Vivien, Varga Natália, Sebők Anna Felkészítő: Majoros Mária, Egri Tibor
  5. Kállósemjén: Kiss Dominika, Papp Gréta, Sándor Viktória Felkészítő: Orosz István
  6. Nyíregyháza-Jósaváros: Szováti Réka, Alagi Panni Felkészítő: Kiss Emese

 

7-8. osztály

  1. Bököny: Pallai Veronika, Sarkadi Anna, Taskó Ábel Felkészítő: Szokira János
  2. Rozsály:  Ignácz Ádám, Simon Bianka, Sztolyka Dominik Felkészítő: Kiss Andor
  3. Vásárosnamény: Demkó Boglárka, Lemmich Nikolett, Sebők Tifani Felkészítő: Demkó István
  4. Megosztva:Záhony-Mándok: Danku Dorottya, Danku Márton Felkészítő: Sajben Zs. és Vásárosnamény: Balázs Panna, Gál Lili Ticia, Székely Csenge Felkészítő: Demkó István
  5. Szakoly: Andrejkovics Mihály, Halász Antal, Zsadányi Mihály Galajda Balázs
  6. Nyírbéltek: Balogh Daniella, Oláh Zsófia, Rádi Zoltán Felkészítő: Kocsis Imre

 

Egyházi iskolások versenyében:

5-6. osztály

  1. Nyíregyháza-Jósaváros: Grajczárik Adél, Grajczárik Ádám, Tóth Barnabás Felkészítő: Lipcsák Tamás
  2. Kálvin János Református Általános Iskola – Mátészalka: Szalacsi Eszter, Tengyel Rita, Varga Lilla Felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó
  3. Mátészalka: Bacsik Vanda, Lengyel Zalán, Molnár Sára Felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó
  4. Nagyvarsányi Református Általános Iskola – Vásárosnamény: Kun Petra, Szántó Gréta, Tóth Maja Felkészítő: Demkó István
  5. Szent György Görögkatolikus Általános Iskola – Kisvárda: Ágoston Johanna, Balázs Panna, Pongó Balázs Felkészítő: Pindzsu István
  6. Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola – Nyíregyháza: Kepics Borbála, Lóczi Lotti, Bodnár Levente Felkészítő: Bodnár Attila

 

7-8. osztály

  1. Kálvin János Református Általános Iskola – Mátészalka: Havanyecz Lilián, Szabó Zsófia, Török Molli Felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó
  2. Báthory István Római Katolikus Általános Iskola – Nyírbátor: Kósa Fruzsina, Turányi Diána, Vágó Anita Felkészítő: Erdélyhegyiné Dévai Renáta
  3. Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola és AMI – Máriapócs: Orosz Kitti, Iváncsik Panna, Vajda Bence Felkészítő: ifj. Mosolygó Tamás
  4. Máriapócs: Metercsik Detti, Mihucz Fruzsina, Pekács Kitti Felkészítő: ifj. Mosolygó Tamás
  5. Szent Imre Katolikus Gimnázium – Nyíregyháza: Varga Viktória, Sütő Virág, Tóth Bence Felkészítő: Sütőné Görgényi Monika
  6. Ópályi: Baku Katalin, Baku Veronika, Szalacsi Orsolya Felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó, Gelsei Gábor

 

Gratulálunk a többi résztvevőnek is a szép eredményekhez:

 

Egyházközségek versenyében – 5-6. osztály:

Ajak: Mártonfalvi Dóra, Farkas Dorina, Pethő Emerencia Felkészítő: Pásztor Istvánné

Aranyosapáti-Gyüre: Ruda Bence, Miuca Gergő, Demeter Barbara Felkészítő: Danku Mónika

Csenger: Gere Eszter, Vincze Milán, Varga Melinda Felkészítő: Ignácz András

Csengerújfalu: Bíró Fanni, Kovács Daniella, Gyarmati Krisztina Felkészítő: Trella Tibor

Kántorjánosi: Kosztyu Ákos, Hakucsák Zsanett, Becsei Nikolett Felkészítő: Kerezsi János

Mátészalka: Herdon Péter, Pankotai Gergő, Orosz Lotti Felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó

Napkor: Orosz Gréta, Pogácsás Nándor, Támba Nikolett Felkészítő: Dr. Soltész Mihály, Kocsik Krisztina

Nyíregyháza-Kertváros: Dankó Panna, Piros Vivien Felkészítő: Dr. Obbágy László

Rakamaz: Hankó Attila, Zajácz Miklós Felkészítő: Revák István

Szakoly: Csordás Péter, Katona Balázs, Szabó Marcell Felkészítő: Galajda Balázs

Újfehértó: Barabás Nóra, Kolozsi Lizett, Pásztor Kitti Felkészítő: Mészáros Gáborné

Vásárosnamény: Balázs Réka, Siti Zsanett, Takács Flóra Felkészítő: Demkó István

 

Egyházközségek versenyében – 7-8. osztály:

Ajak: Fedor Alex, Molnár Ádám, Petró Bence Felkészítő: Pásztor Istvánné

Jánkmajtis: Kovács Máté, Preku Sándor Felkészítő: Kovács Róbert

Kálmánháza: Tábori Bálint, Tomasovszky Fruzsina, Tomasovszky Zsolt Felkészítő: Hülvely Zoltán

Mátészalka: Balogh Róbert, Gál Péter, Zatik Péter Felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó

Mátészalka: Bíró Fanni, Oláh Fanni, Oláh László Felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó

Nagykálló: Sulomán Krisztián, Turkász-Simon Csenge Felkészítő: Jaczkó György

Nyíregyháza-Belváros: Darabán Lilla, Erdei Virág Felkészítő: ifj. Obbágy László

Nyíregyháza-Örökösföld: Pincsák Vanda, Pincsák Regina, Mátyás Réka Felkészítő: Kocsik Krisztina

Nyírtelek: Sztropkóczki Dóra, Maxa Georgina, Csernyik Levente Felkészítő: Kádár Erzsébet

Nyírvasvári: Sőre Szonja, Pósa Dorina, Barna Dóra Felkészítő: Majoros Mária, Egri Tibor

 

Egyházi iskolások versenyében – 5-6. osztály:

Báthory Anna Református Általános Iskola – Nyírbátor: Molnár Henrietta, Egresi Vanda Dominika, Kádár Gábor Felkészítő: Antalné Koza Mariann

Báthory István Római Katolikus Ált. Iskola – Nyírbátor: Bereznai Brigitta, Lőrincz Petra, Siket Bianka Felkészítő: Erdélyhegyiné Dévai Renáta

Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. és AMI – Máriapócs: Magyar Borostyán, Szegedi Dorina, Markos Réka Felkészítő: Kocsorák János

Ecsedi Báthory István Református Általános Iskola – Nagyecsed: Bodzán Petra, Balogh Adrián, Sivadó Boglárka Felkészítő: Szűcs Istvánné

Érpatak: Fekete Petra, Pintye Henrietta, Buczkó Klaudia Felkészítő: Baráthné Kerekes Marianna

Fábiánháza: Salamon Partik, Szabó Máté, Popovics Ádám Felkészítő: Szűcs Istvánné

Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Általános Iskola – Újfehértó: Gulyás Luca, Kriston Csaba, Tóth Angelica Felkészítő: Sivadó László

Jókai Mór Református Általános Iskola – Nyíregyháza: Molnár Attila, Soltész Botond, Majoros Benedek Felkészítő: Prekup Erzsébet

Máriapócs: Tasi Attila, Tasi Balázs, Kósa Lénárd Valentin Felkészítő: Orosz Gábor

Nyírbátor: Fedeli Kendra, Konyhás Fruzsina, Csák Viktória Felkészítő: Erdélyhegyiné Dévai Renáta

Nyíregyháza-Belváros: Fazekas Marcell, Fazekas Roland, Veszprémi Emma Felkészítő: Prekup Erzsébet

Nyíregyháza-Kertváros: Olasz Janka, Tódik Emília, Sarkadi Sándor Felkészítő: Dr. Obbágy Lászlóné

Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Általános Iskola – Mátészalka: Balla Zsófia, Tóth Abigél, Szerdi Ádám Felkészítő: Kovács Erzsébet

Szent Anna Katolikus Általános Iskola – Geszteréd: Seres Petra, Balogh Gréta, Hollik Gréta Felkészítő: Baráthné Kerekes Marianna

Szent Imre Katolikus Gimnázium – Nyíregyháza: Ecsedi Bence, Szász Rita, Ragány Réka Felkészítő: Sütőné Görgényi Monika

Szent László Katolikus Általános Iskola – Kisvárda: Balla Zsófia, Molnár Anna, Molnár Anett, Dobrai Alexandra Felkészítő: Tóthné Czomba Ildikó

Thuróczy Zoltán Evangélikus Általános Iskola – Nyíregyháza: Kiss Amelita Míra, Törő Lili Kíra, Pinhasov Eden Felkészítő: Szender Adrienn

Újfehértói Református Általános Iskola – Újfehértó: Fehértói Dorina, Lakatos Fanni, Kis Viktória Felkészítő: Mészáros Gáborné

 

Egyházi iskolások versenyében – 7-8. osztály:

Báthory Anna Református Általános Iskola – Nyírbátor: Görög Réka, Serbán Zsanett, Marozsán Fanni Felkészítő: Antalné Koza Mariann

Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Általános Iskola – Újfehértó: Margitai Balázs, Munkácsi István, Nagy Bence Felkészítő: Sivadó László

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium – Nyíregyháza: Bálint Lili, Molnár Eszter, Barcsik Barnabás Felkészítő: Prekup Erzsébet

Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Általános Iskola – Mátészalka: Fáber Viktória, Novák Stella, Veres Gergő Felkészítő: Kovács Erzsébet

Szent György Görögkatolikus Általános Iskola - Kisvárda: Papp Teodor, Molnár Zsófia, Bokor Péter Felkészítő: Dr. Papp Tibor

Szent László Katolikus Általános Iskola – Kisvárda: Monostory Zselyke, Varga András, Vegera Ketrin Felkészítő: Tóthné Czomba Ildikó

Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Iskola – Nyíregyháza: Sigló Bianka, Rajhóczki Péter, Bődi Botond Felkészítő: Dr. Mosolygó Marcell

 

Gratulálunk minden lelkes diáknak és felkészítőiknek!

A dobogós helyezetteket várjuk az április 1-i országos döntőre, Máriapócsra!

 

 

Nyíregyházi Egyházmegyei Hitoktatási Iroda

Nyíregyházi Egyházmegye

hittanverseny
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg




NÉPSZERŰ HÍREK

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

2017. augusztus

HKSZCSPSZV
 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

   

Hírek ebből a kategóriából

ÖN ITT VAN JELENLEG: HÍREK

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2017 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert