HÍRARCHÍVUM

Hittanverseny a Család Évében - 2011

Hittanverseny a Család Évében - 2011
2011. május 17. 08:59

Közel kettőszáz lelkes gyermek versengett Hajdúdorogon – az áprilisi kerületi fordulókat követően – a 2011. május 13-án megrendezett Országos Hittanverseny döntőjén a legjobb helyezésekért. Két kategórián belül (egyházközségek és egyházi iskolák), két korcsoport képviseletében összesen 68 csapat tette próbára tudását.

Gratulálunk minden résztvevőnek, köszönjük a lelkiismeretes készületet, és a felkészítő tanároknak a sok munkát!

A helyezettek:

Az egyházközségek versenyében:

5-6. osztály:

1. Tiszaújváros – Jeviczki Damján, Jeviczki János, Ládi Krisztina
Felkészítő: Jeviczki Ferenc

2. Tornyospálca – Nagy Balázs, Nagy Zsuzsanna, Legény Orsolya
Felkészítő: Nagy Béla

3. Nyíracsád – Horváth Adél, Kovács Blanka, Molnár Brigitta
Felkészítő: Tóth Elek

4. Edelény – Majoros Máté, Hajas Hanna, Varga Levente
Felkészítő: Marincsák László

5. Nyíregyháza-Örökösföld – Baksa Zsófia, Farkas Eliza, Vadász Ágnes
Felkészítő: Kocsik Krisztina

6. Ópályi – Egressy Annamária, Juhász Eszter, Daróczi Ivett
Felkészítő: Orosz István


7-8. osztály:

1. Nyírkáta – Ivancsó Rebeka Anna, Rézműves Nikoletta
Felkészítő: Ivancsó Sándor

2. Nyíracsád – Somogyi Ágnes, Suhaj Szimonetta, Koleszár Árpád
Felkészítő: Tóth Elek

3. Balkány – Miszkuly Gyöngyike, Duleba Mária, Oláh Bettina
Felkészítő: Dévai Renáta

4. Nyíregyháza-Belváros – Bacskai Henrietta, Nagy Dorottya, Papik Vivien
Felkészítő: Szabó Antal, Kádár Erzsébet

5. Edelény – Demkó Krisztina, Rácz Lilla, Durdon Bianka
Felkészítő: Marincsák László

6. Hajdúböszörmény – Gyarmati Kristóf, Sási Mária, Sási Péter
Felkészítő: Sási Péter


Az egyházi iskolák versenyében:

5-6. osztály:

1. Szent Imre Katolikus Gimnázium és Általános Iskola, Nyíregyháza: Dukay Mária, Szaplonczay Eufémia, Kardos Anna
Felkészítő: Dr. Soltész Jánosné
és a Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola, Nyíregyháza – Nádasdi Réka, Rajhóczki Petra, Sivadó Míra
Felkészítő: Bodnár Attila

2. Svetits Katolikus Gimnázium, Debrecen: Kádár Krisztián, Pintér Anna, Papp Gergely
Felkészítő: Szarka Gergely

3. Fráter György Katolikus Gimnázium, Miskolc: Nagy Dalma, Izrók Luca, Stefán Réka
Felkészítő: Papp Zoltán

4. Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium, Budapest: Makláry Emma, Somogyi Dorottya
Felkészítő: Kiss László

5. Istenszülő Oltalma Görögkatolikus Általános Iskola, Újfehértó: Munkácsi Tamás, Szabó Renáta, Bánkus Vanessza
Felkészítő: Sivadó László

6. Mátészalkai Kálvin János Református Általános Iskola, Heszler Boglárka, Gorzó Máté, Szabó Máté József
Felkészítő: Szabó Józsefné


7-8. osztály

1. Szent Bazil Oktatási Központ, Hajdúdorog: Oláh Kristóf, Orosz-Tóth Árpád, Titkó Péter
Felkészítő: Takács Gusztáv

2. Mátészalkai Kálvin János Református Általános Iskola, Hamvas Virág, Rádi Bence, Zakár Krisztián
Felkészítő: Szabó Józsefné

3. Szent Imre Katolikus Gimnázium és Általános Iskola, Nyíregyháza: Tóth László, Stock Gábor, Barati István
Felkészítő: Sütőné Görgényi Monika

4. Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola, Nyíregyháza – Szabó Bettina, Sivadó Patrícia, Kovács Richárd
Felkészítő: Bodnár Attila

5. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc – Orosz Álmos, Papp András, Dudás Benedek
Felkészítő: Boronkai József

6. Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium, Budapest: Gergely Milán, Patziger Anna, Somogyi Kata Sára
Felkészítő: Kiss László

Hajdúdorogi Egyházmegye hírarchívum

  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg

ÖN ITT VAN JELENLEG:

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2019 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert