HÍRARCHÍVUM

Országos Hittanverseny – 2014 Egyházmegyei Döntő

Országos Hittanverseny – 2014  Egyházmegyei Döntő
2014. április 8. 13:36

„Boldog a nép, amely ünnepelhet, és arcod fényében járhat, Uram!” (Zsolt 89,16)

Ünnepeink ikonjainak rejtelmeibe tekinthettek be azon gyerekek, akik az idei hittanversenybe bekapcsolódtak. A kerületi versenyekről továbbjutott csapatok és az egyházi iskolások csapatai versengtek április 5-én Hajdúdorogon az egyházmegyei döntőn, ahol összesen 71 csapat vett részt.

Az eredmények a következőképp alakultak:

Egyházközségek versenyében:

5-6. osztály

  1. Újfehértó (Baráth Gábor): Anka Bianka, Káplár Anna
  2. Máriapócs (Kovács Csaba): Mosolygó Panni, Pekács Kitti, Mihucz Fruzsina
  3. Levelek (Seres Péter és Seres Péterné): Varga Viktória, Lengyel Zsolt, Drabik Zsolt; Szakoly (Galajda Balázs): Katona Dávid, Tóth Róbert, Szőllősi János
  4. Rozsály (Kiss Andor): Huszti Tímea, Ignácz Ivett
  5. Kántorjánosi (Orosz István): Kosztyu Laura, Veres Szabina, Benkő Martin
  6. Budapest-Rózsák tere (Koroknai Gabriella): Orosz Gábor, Ugrin András, Szabó Marcell; Szeged (Szaplonczay Miklós): Papp Sándor, Papp Dániel, Papp Péter

7-8. osztály

  1. Debrecen (Szilágyi Gáborné): Szabó Blanka, Szabó Balázs, Konyári Nándor
  2. Nyírcsaholy (Ivancsó Sándor és Ivancsó Sándorné): Magyar Dóra, Kicsák Erzsébet, Bartha Zoltán
  3. Rozsály (Kiss Andor): Sebestyén Bianka, Huszi Dóra, Papp László
  4. Szakoly (Galajda Balázs): Győri Mariann, Galajda Teodóra, Zsadányi Zsanett
  5. Kállósemjén (Tündik Ildikó): Papp Anna, Kapin István
  6. Dunaújváros (Kovács István): Körösztös Melinda Csenge, Sárvári Regina, Pocsai Ágnes

Egyházi iskolák versenyében:

5-6. osztály

  1. Kálvin János Református Általános Iskola – Mátészalka (Szabó Józsefné): Drabik Zsófia, Szűcs Vivien, Török Molli
  2. Szt. Miklós Görögkatolikus Általános Iskola – Nyíregyháza (Bodnár Attila): Kévés Jázmin, Hajós Eszter, Riczu Sára; Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda – Nyíregyháza (Dr. Soltész Jánosné): Dankó Csenge, Mészáros Bori, Tóth Bence
  3. Nyíracsád (Tóth Elek): Veres Ramóna, Szűcs Levente, Papp Zsolt
  4. Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségű Általános Iskola – Mátészalka (Szabó Józsefné): Lőrincz Dóra, Papp Sára, Nyíri Zsolt
  5. Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola – Kisvárda (Grunda Jánosné): Monostory Huba, Labanics Mária és Kovács Máté
  6. Budapest-Rákoskeresztúr (Gulybán Gergely): Csopják Dániel, Horvát-Karajz Dániel, Gyarmati Áron 

7-8. osztály

  1. Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségű Általános Iskola – Mátészalka (Szabó Józsefné): Szécsi Fanni, Kása Gergő, Papp Dávid                        
  2. Kálvin János Református Általános Iskola – Mátészalka (Szabó Józsefné): Szabó Máté, Nagy Dávid, Balogh Róbert
  3. Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola – Nyíregyháza (Bodnár Attila): Sivadó Rebeka, Papp Glória, Bárány Fruzsina
  4. Szent Angéla Iskola – Budapest-Buda (Gánicz László): Somogyi Dorottya, Makláry Emma, Gergely Dominika; Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda – Nyíregyháza (Sütőné Görgényi Monika): Kardos Anna, Sütő Hanna, Papp Márta                    
  5. Nyíregyháza-Kertváros (Obbágy László): Nádasdi Dávid, Pristyák Eszter, Perinecz Kitti
  6. Budapest-Rákoskeresztúr (Gulybán Gergely): Szigyártó Bernadett, Gyarmati Csaba, Wagner Patrik

 A dobogós helyezetteket szeretettel várjuk a május 10-i országos döntőre!

Gratulálunk a szép eredményekhez a többi résztvevő csapatnak is:

Egyházközségek 5-6. osztály:

Buj (Tálas Mihály): Tropa Barbara, Szabó Dominik

Hajdúszoboszló (Zolcsák Miklós): Bagdi Márta, Fejérvári Anna, Fejérvári Katalin

Nyíregyháza-Belváros (Szender Adrienn): Szuhóczky Hanna, Téglási Berta, Kruppa Katalin

Nyírlövő (Mosolygó Béla): Drótár Krisztián, Kovács Ádám, Oncsó József

 

Egyházközségek 7-8. osztály:

Aranyosapáti (Kocsis István): Hicsár Alex, Kocsis Balázs, Pálla Attila

Budapest-Rózsák tere (Koroknai Gabriella): Ulicsák Eszter, Ulicsák Zsófia, Berecz Péter

Hajdúdorog (Gajdos László): Szűcs Róbert, Beke Norbert, Oláh Dávid

Kecskemét (Feczák László): Baranyi Abigél, Leviczky Luca, Lóczi Eszter

Nyírszőlős (Dr. Véghseőné Papp Zsuzsanna): Ómajtényi Bendegúz, Zsigó Miklós

Petneháza (Szabados János): Dajka Dalma, Molnár Petra, Szabó Evelin

Timár (Bődi Gábor): Orosz Dóra, Virányi Zoltán, Hadzsi Kristóf

 

Egyházi iskolák 5-6. osztály:

Budapest -Kispest (Dr. Jaczkó Sándor): ifj. Jaczkó Sándor, Tóth Boglárka, Wáczek Frigyes     

Budapest- Rózsák tere (Koroknai Gabriella): Tímár István, Ulicsák Bálint                     

Budapest-Buda (Gánicz László): Somogyi István, Juhász Dávid, Körmendi Enikő

Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium - Nyíregyháza (Dr. Mosolygó Marcell): Konyhás Boglárka, Áncsán Klaudia, Orosz Vencel

Hajdúdorog (Gajdos László): Pásztor Viktória, Fehérvári Dóra, Fehérvári Fanni

Istenszülő Oltalma Görögkatolikus Általános Iskola – Újfehértó (Sivadó László): Pásztor Ádám, Sütő Fruzsina, Székely Kamilla

Jókai Mór Református Általános Iskola - Nyíregyháza (Ősz Tibor): Ilóczki István, Petró Martin, Balogh Krisztina

Kisvárda (Tóthné Czomba Ildikó és Pásztor István): Hozdik Enikő és Marina Sára        

Nyíradony (Papp Miklós): Ignáth Zsuzsanna, Kurtyán Klaudia, Vajda Anna

Oros (Dr. Mosolygó Marcell): Toka Levente, Vajas Máté, Vadász Péter

Református Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium – Kisvárda (Tóthné Czomba Ildikó és Pásztor István): Csizmadia Csaba, Hozdik Evelin és Iváncsik Réka

Szent Bazil Oktatási Központ – Ált. Iskola - Hajdúdorog (Gajdos László): Debreczeni Dávid, Görögh Sándor, Oláh Fanni

Szent László Katolikus Szakközépiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda – Kisvárda (Tóthné Czomba Ildikó és Pásztor István): Dudás Glória, Jencsik Rebeka és Vegera Ketrin

Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola – Nyíradony (Papp Miklós): Dormán Petra, Pósán Ildikó, Sopronyi Zoltán

Szent Péter-Pál Iskola – Budapest-Buda (Gánicz László): Kovordányi Villő, Husi Kitti, Nyíregyháza-Kertváros (Obbágy László): Sarkadi Sándor, Dankó Anna, Tuska Bence

Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola – Nyíracsád (Tóth Elek): Kerti János, Új Nándor, Lőrincz Kristóf

Téglás (Urgyán Antal): Juhász Jázmin, Nemes Fanni, Nyíri Dominika

 

Egyházi iskolák 7-8. osztály:

Budapest -Kispest (Dr. Jaczkó Sándor): Fekete Dina, Kövesdy Jázmin, Krizsán Sára             

Budapest- Rózsák tere (Koroknai Gabriella): Tóth János, Tímár Csenge, Ulicsák Ádám           

Budapest-Buda (Gánicz László): Körmendi Péter, Kovordányi Kincső   

Érd (Szabó Mihály):  Pauer Berta, Szabó Bence                                        

Istenszülő Oltalma Görögkatolikus Általános Iskola – Újfehértó (Sivadó László): Anducska Anna, Pásztor Adrienn, Szilágyi Júlia

Nyíracsád (Tóth Elek): Varga Péter, Nagy Anikó Éva, Suhaj Klaudia     

Nyíradony (Papp Miklós): Ander Diána, Csajkó Valéria, Kujbus Adrienn

Szent Bazil Oktatási Központ – Ált. Iskola – Hajdúdorog (Gajdos László): Kiss Dávid, Kaskötő Dávid, Szaplonczy Mária

Szent Bazil Oktatási Központ – Gimnázium – Hajdúdorog (Gajdos László): Bencze Dorottya, Szilágyi Zsófia, Koleszár Anna

Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola – Kisvárda (Grunda Jánosné): Hódos Viktória, Krakk Biborka és Papp Letícia

Szent József Gimnázium – Debrecen (Urbán Evariszt):    Nagy Sándor, Laczkó Péter és Ruzicska Gábor

Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola – Nyíradony (Papp Miklós): Furó Boglárka, Gorgyán Rebeka, Kurtyán Kitti

Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola – Nyíracsád (Tóth Elek): Barna Anna, Terdik Márta, Tóth István Gergely

Téglás (Urgyán Antal): Ragyák Sára, Szegedi Judit, Urgyán Csenge

Hitoktatási Iroda

Hajdúdorogi Egyházmegye hírarchívum

  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg

ÖN ITT VAN JELENLEG:

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2017 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert