HÍRARCHÍVUM

Görögkatolikus hittanverseny 2014 – Országos döntő

Görögkatolikus hittanverseny 2014 – Országos döntő
2014. május 12. 16:05

„Boldog a nép, amely ünnepelhet, és arcod fényében járhat, Uram!”
(Zsolt 89,16)

A lassan végéhez közeledő tanév több hónapon át tartó hittanversenye is fináléjához érkezett 2014. május 10-én Hajdúdorogon, ahol az egyházmegye és az exarchátus legjobbjai találkozhattak, mérhették össze tudásukat ünnepeink ikonográfiájának témakörében.

Az országos döntő eredményei a következőképp alakultak:

Egyházközségek versenyében:

5-6. osztály

  1. Máriapócs (Kovács Csaba): Mosolygó Panni, Pekács Kitti, Mihucz Fruzsina
  2. Újfehértó (Baráth Gábor): Anka Bianka, Káplár Anna
  3. Szakoly (Galajda Balázs): Katona Dávid, Tóth Róbert, Szőllősi János
  4. Pere (Tyukodi Attila): Matkó Balázs, Majoros Kristóf, Tyukodi Sámuel
  5. Levelek (Seres Péter és Seres Péterné): Varga Viktória, Lengyel Zsolt, Drabik Zsolt
  6. Szikszó (Moldván Tibor): Brünner Vivien, Győrffi Ádám György, Tóth Máté
  7. Miskolc-Diósgyőr (Bakné Orosz Teodóra): Csóri Anna, Körmöndi Helga, Juhász Lili

7-8. osztály

  1. Debrecen (Szilágyi Gáborné): Szabó Blanka, Szabó Balázs
  2. Rozsály (Kiss Andor): Sebestyén Bianka, Huszti Dóra, Papp László
  3. Garadna (Polyák Imre): Csillik Laura, Szarka Viktória, Bortnyák Zsombor
  4. Nyírcsaholy (Ivancsó Sándor és Ivancsó Sándorné): Magyar Dóra, Kicsák Erzsébet, Bartha Zoltán
  5. Miskolc-Diósgyőr (Bak László): Drozda Blanka, Pecasz Anna, Pecasz Krisztina
  6. Abod (Dragos Tamás): Pálinkás Gréta, Mida Timea, Csontos Ramona

Egyházi iskolások versenyében:

5-6. osztály

  1. Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda – Nyíregyháza (Dr. Soltész Jánosné): Dankó Csenge, Mészáros Bori, Tóth Bence
    Rudabányácska (Demkó István): Demkó Boglárka, Frind Bianka, Szabó Vencel
  2. Szt. Miklós Görögkatolikus Általános Iskola – Nyíregyháza (Bodnár Attila): Kévés Jázmin, Hajós Eszter, Riczu Sára
    Nyíracsád (Tóth Elek): Veres Ramóna, Szűcs Levente, Papp Zsolt
  3. Kálvin János Református Általános Iskola – Mátészalka (Szabó Józsefné): Drabik Zsófia, Szűcs Vivien, Török Molli
  4. Sárospataki Református Általános Iskola (Martinekné Horváth Bernadett): Demeter Csongor, Telenkó Tódor
  5. Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola – Edelény (Molnár József): Mészáros Zsombor, Demkó Levente
  6. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium – Miskolc (Boronkai József): Vancz Máté, Gedeon Máté, Molnár Zsombor 

7-8. osztály

  1. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium – Miskolc (Boronkai József): Dudás Katalin, Polyák Dominika, Debreceni Eszter
  2. Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségű Általános Iskola – Mátészalka (Szabó Józsefné): Szécsi Fanni, Kása Gergő, Papp Dávid
    Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola – Edelény (Molnár József): Molnár Johanna, Szlifka Anna, Girhiny Alexandra
  3. Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola – Nyíregyháza (Bodnár Attila): Sivadó Rebeka, Papp Glória, Bárány Fruzsina
  4. Kálvin János Református Általános Iskola – Mátészalka (Szabó Józsefné): Szabó Máté, Nagy Dávid
  5. Miskolc-Görömböly (Dudás László): Dudás Borbála, Kis Luca Bianka, Marosvölgyi Zita

Szívből gratulálunk valamennyi résztvevőnek! Köszönjük a szorgalmas készületet, munkát, mind a diákoknak, mind felkészítőiknek!

Hitoktatási Iroda

Hajdúdorogi Egyházmegye hírarchívum

  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg

ÖN ITT VAN JELENLEG:

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2019 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert