HÍRARCHÍVUM

Országos Görögkatolikus Hittanverseny - 2010

Országos Görögkatolikus Hittanverseny - 2010
2010. április 29. 07:40

2010. április 24-én közel 250 gyermek versengett Hajdúdorogon az Országos Hittanverseny döntőjén a legjobb helyezésekért. Két kategórián belül (egyházközségek és egyházi iskolák) két korcsoport képviseletében összesen 83 csapat tette próbára tudását.

Gratulálunk minden résztvevőnek és köszönjük a lelkes készülést!

A helyezettek:

Az egyházközségek versenyében:

5-6. osztály:

1. Nyírkáta – Miklósi Szabina, Ivancsó Rebeka Anna, Ignácz Máté
Felkészítő: Ivancsó Sándor
2. Nyíracsád – Németh Péter, Nagy Mónika, Koleszár Árpád
Felkészítő: Tóth Elek
3. Homrogd – Dakó Donát, Pásztor Levente, Pásztor Vanda
Felkészítő: Nagy Melinda
4. Hajdúböszörmény – Komáromi Tünde, Sási Péter, Papp Ádám
Felkészítő: Sási Péter
5. Balkány – Duleba Mária, Miszkuly Gyöngyike, Oláh Bettina
Felkészítő: Dévai Renáta
6. Nyírtass – Farkas Viktória, Pócsik Henrietta, Onder Tünde
Felkészítő: Jónyerné Szórád Erzsébet

7-8. osztály

1. Ópályi – Dara Barbara, Kedves Fanni, Németh Bence
Felkészítő: Orosz István
2. Szeged – Kelemen Ádám, Király Márton, Lukács Benedek
Felkészítő: Szaplonczay Miklós
3. Hajdúböszörmény – Kovács Emese, Sási Mária, Tóth Dávid
Felkészítő: Sási Péter
4. Nyíracsád – Somogyi Ágnes, Suhaj Szimonetta, Tóth László Gábor
Felkészítő: Tóth Elek
5. Filkeháza – Fazekas Renáta, Czili Annamária, Fűzéri Kincső
Felkészítő: Jármi Zoltán
6. Nyíregyháza-Borbánya – Dévai Marcell, Janka György, Kruppa Tamás
Felkészítő: Dr. Janka György

Az egyházi iskolák versenyében:

5-6. osztály

1. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc – Farkas Zsófia, Orosz Álmos, Bánvölgyi Nándor
Felkészítő: Grunda János
2. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc – Timkó Ákos, Feczkó Botond, Gedeon András
Felkészítő: Grunda János
3. Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola, Nyíregyháza – Nagy Tímea, Nagy Anita, Nádasdi Réka
Felkészítő: Bodnár Attila
4. Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola, Nyíregyháza – Sivadó Patrícia, Rajhóczki Petra, Kéninger Nikolett
Felkészítő: Bodnár Attila
5. Svetits Katolikus Gimnázium, Debrecen – Pintér Anna, Tóth Orsolya, Papp Gergely
Felkészítő: Marincsák László
6. Szent Imre Katolikus Gimnázium és Általános Iskola, Nyíregyháza – Kiss Anna, Barati István, Stock Gábor
Felkészítő: Sütőné Görgényi Monika

7-8. osztály

1. Svetits Katolikus Gimnázium, Debrecen – Vadon Lilla, Pósán Csilla, Kocsis Orsolya
Felkészítő: Marincsák László
2. Fráter György Katolikus Gimnázium, Miskolc – Girhiny Krisztina, Szobota András, Vaszily Tamás
Felkészítő: Papp Zoltán
3. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc – Seszták Veronika, Grunda Mária, Fedor Lukács
Felkészítő: Grunda János
4. Szent József Katolikus Gimnázium, Debrecen – Belme Áron, Pintér Dániel János, Bálega János Miklós
Felkészítő: Marincsák László
5. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc – Dudás Benedek, Molnár Krisztián, Papp András
Felkészítő: Grunda János
6. Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen – Szilágyi Vanessza, Tóth Gergő, Tóth Amanda

Köszönjük az Örökségünk Kiadónak, a Szent István Társulatnak, a Szent Atanáz Könyv- és Kegyszerboltnak, a Korda Kiadónak, a Bencés Kiadónak, a Don Bosco Kiadónak és a Hajdúdorogi Egyházmegyei Karitásznak, hogy támogatták rendezvényünket.

Hajdúdorogi Egyházmegye hírarchívum

  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg
  • Kép szöveg

ÖN ITT VAN JELENLEG:

VISSZA A TETEJÉRE


KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS:

Széchenyi 2020 Beruházások

© 2015-2019 Nyíregyházi Egyházmegye

Fejlesztés: Gerner Attila, Zadubenszki Norbert