Szolgálati gépjárművek beszerzése 2017

A Nyíregyházi Egyházmegye három egyházközsége kapott segítséget az új szolgálati személygépkocsikkal.

A Nyíregyházi Egyházmegye parókiáinak jobb lelkipásztori ellátása érdekében az Emberi Erőforrások Minisztériumának Egyházi, Nemzetiségi és Civil Társadalmi Kapcsolatokért Felelős Államtitkársága támogatásával a Nyíregyházi Egyházmegye 3 db Suzuki Baleno gépjárművet szerzett be, amelyből az egyik a Tímári Görögkatolikus Egyházközséghez, a másik az Újfehértói Görögkatolikus Egyházközséghez, a harmadik a Nyíregyháza-Oros Görögkatolikus Egyházközséghez került, megkönnyítve az egyházközségeket érintő feladatok ellátást. Az egyházközségekhez filiák és misézőhelyek is tartoznak, s többek között az oda való eljutást is segítik a vásárolt személygépkocsik.

A beszerzés az EGYH-ESZK-17-0009 számú pályázat keretében valósulhatott meg.

Skip to content